Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyen koxosok miért húzzák...

Az ilyen koxosok miért húzzák a népet azzal, hogy ők naturálok?

Figyelt kérdés

[link]



Felpakolt 10 kg-t, közben 20% tzs-ről lement kb 10%-ra.


Nem ítélem el, ha szerekhez nyúl valaki, de miért kell azt kamuzni, hogy naturálok?


Ezért nézi le az összes normális sportág ezt a sportot sajnos. És tudom, hogy minden sportágban koxolnak, de a profi versenyzők. Nem a gyerek a helyi klubból.



2020. ápr. 24. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó fény, jó beállás, lehet be is van durranva. Before képen is van azért anyag a csávón, nem annyira ropi, és az after képen sem annyira irdatlan alacsony a tzs-je szerintem, mint ahogy elsőre tűnik.


Nekem is van olyan két képem, amit egymás után 1 perccel lőttem, az egyik simán oldalról, a másik feszítve, jobb pózban, aztán olyan, mintha lenne rajtam 6 kg plusz, meg 5-tel lejjebb lenne a tzs%.


Csuklya, váll sem nőtt meg nála, simán lehet, hogy natúr.

2020. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mér mit mondjanak? Kokszos állat vagyok? Csak nem mondhat ilyet akkor senki sem nézne fel rá.
2020. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyeneket kérdez annak valami lelki baja biztos van
2020. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a fa xt kell a másikkal foglalkozni? Koxolj te is, és jól fogsz kinézni. Naturalba csak sok év edzéssel lesz valami eredmény, de közel sem koxos forma.
2020. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet naturál.. ennél énis jobb voltam naturba is.. full máshogy áll. Más a fény, a szög. Lehet csak össze volt esve és elötte is nézett már ki normálisan. Ami megvolt az hamar visszajön. V lehet szart a kajára utána elkezdett figyelni rá.
2020. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!