Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a legjobb gyakorlatok...

Mik a legjobb gyakorlatok nagyobb, formásabb csípőre?

Figyelt kérdés
Az úgynevezett "hip dips" -emet akarom eltűntetni. Mik a legjobb gyakorlatok erre? Köszönöm a válaszokat előre is!
2020. máj. 1. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyással tudod mérsékelni a méretét. Nem biztos, hogy teljesen el tudod tüntetni.
2020. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod eltuntetni. Csontozat, izomtaladas. Ha csipotajekra hizol, akkor talan a zsir elfedheti kicsit, de az akkor is ott lesz. (Off: szerintem cuki 😁)
2020. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy legjobb gyakorlat
2020. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oldalso hasizmot szeretned erositeni?
2020. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen zsírégető diéta kell, és súllyal végzett lábgyakorlatok, hogy comb és far izomzat tömegét növelve, arányosabbnak hasson a megmaradó zsírréteg. Guggolás, merev lábas felhúzás, bolgár kitörés, hidalás. De az egész mondhatni semmit sem fog érni zsírégető diéta nélkül.

Ha lentebb görgetsz az alábbi hölgy képei között, nagyon sok olyan esetet látsz, hogy az általad említett terület drasztikusan változott. Ez mind diétával és súlyzós edzéssel jött össze.

[link]

2020. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 2. 14:58
 7/7 anonim válasza:
Sajnos nem lehet eltüntetni. Z is egyéntől függ, hogy mitől kevésbé látható. Valakinek attól ha vékonyabb, valakinek attól ha ducibb. Nekem például akkor látszott kevésbé amikor vékonyabb voltam
2020. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!