Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan aki nem naturál,...

Van itt olyan aki nem naturál, de élőben annak vallja magát?

Figyelt kérdés

Aki igen:

Mi az okod rá, hogy ne vállald?


Van benned félelem, hogy egyszer kiderül?


Barátnőd tudja? És az anyukád?


2020. máj. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek önértékelési problémáim, hogy ilyen kérdésekkel foglalkozzak
2020. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tolok semmit, de általában az az oka arra, hogy ne vállalja, mert ha valaki azt hallja, ha kokszolsz, akkor egyből annyit lát, hogy otthon tespedsz a tv előtt, zabálsz, meg tolod magadba a szurka murkát, és máris 7% tzs -s herkules vagy. Amúgy sem látja egy kívülálló a fizikumba tett munkát, nem még ha meghallja h koksz is van a bizniszben.

A másodikra nem tudom a választ. Szerintem mint egy 'nyílt titok' úgy is tudják a közelebbiek, akik megértik,értenek hozzá, a többiek meg elhiszik, hogy nem tol semmit, hiszen a csapból is az folyik, hogy azt a fehérjét kell nyomni, amit a mr.olimpia top1 is tol, és te is bika leszel 3 hónap alatt.


Mint mondtam, nem tolok semmit, de ismerősök tapasztalataira alapozva erre tudnék tippelni.

2020. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lenézik a kokszosokat, hülyének gondolják őket és sokszor azok is mert szerintem a testépítő versenyzés az ma egy laboratóriummal egyenlő. Én naturál vagyok de ezt gondolom. Sok nő nem akarna kokszos pasit, sok ember nem néz példaképként kokszosokra stb.
2020. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vivoo95 válasza:
Marha egyszerű a kívülálló nem lát bele ebbe a sportba nrm fogja megérteni .. felesleges velük vitázni ezen .. illetve amúgy se fog érdekelni hogy mit mondanak a laikusok. Nyilván aki ebbe komolyabban benne van azok látják ki használ ki nem és azok meg is értik elfogadják . 🤷🏽‍♀️ De szerintem annyi h felesleges köröket futni olyannal aki igazából nem lát bele a dolgokba :) van akinek egyszerűbb azt mondani hogy natur vagy .. és nem ért hozza úgy is elhiszi :)
2020. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván más, mikor egy full laikusnak nem fogod azt mondani, hogy cuccozol, de itt az esetek többségében az van, hogy hozzáértő emberek szemébe is képesek belehazudni ezeket a patkányok, hogy bizony ők naturálok.
2020. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!