Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A guggolás mennyire hatásos a...

A guggolás mennyire hatásos a farizom edzésében (szerintetek)?

Figyelt kérdés

Minden guggolásnál inkább a combfeszítőt érzem, illetve másnap az lesz az ami a legjobban izomlázas, pedig a gyakorlatot szabályosan végzem.

Ha a guggolás mellé nem iktatok hack-squatot vagy lábtolást, akkor alig-alig érzem hogy megedzettem volna a farizmot.

Rosszul csinálom ha így van? Ti mit gondoltok?



2020. máj. 2. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul csinálod.
2020. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem guggolsz elég mélyre de ezt azért nehéz neten keresztül megoldani, mert lehet, hogy a mobilitásod sem elég jó, vagy lehet, hogy nem olyan pozicióban guggolsz amiben a legnagyobb mélységet el tudnád érni.


A guggolás pont hogy nagyon megnyújtja a farizmot és alul dolgozik a legtöbbet, tehát pont egy olyan terhelést ad amitől kéne hogy legyen izomlázad. Az mondjuk természes, hogy inkább a combodban érzed de ha a farizmot egyáltalán nem érzed az nem jó.

2020. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes több gyakorlatot végezni. Én az egy lábas padra guggolásnál erősen szoktam érezni a farizmaimat. A másik, ami jó erre, a háton fekve történő csípőemelés rúdsúlyzóval.
2020. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keves lehet a terheles illetve az izomlaz nem feltetele a fejlodesnek, en 6 honapja edzek edzoteremben es eddig 2x volt a vallamban izzomlaz azota semmi :D
2020. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vivoo95 válasza:
Helytelen lehet a kivitelezés. Elég sok hiba lehet láthatatlanba nehéz segíteni :/ . Próbálj meg figyelni arra h szabályos legyen mindenképp , egyik legnehezebb gyakorlat .
2020. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem guggolsz elég mélyre. Rosszul választod meg a súly. Helytelen a kivitelezés.
2020. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a csipőemelés hatásosabb kifejezetten fenékre,de azért guggolás közben is dolgozik rendesen . Mikor felállsz a súllyal feszítsd be,és menj le jó mélyre .
2020. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!