Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény az Insanity max 30...

Vélemény az Insanity max 30 napos edzésprogramról?

Figyelt kérdés
Megéri elkezdeni, vagy jobb inkább valami mást keresni? A 60 naposon már túlvagyok.

2020. máj. 8. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy én nem végeznék 30 napig olyan edzést, amibe csak kardio van, még akkor sem, ha fogyni akarok
2020. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ismersz valami olyan edzést, ami nem csak cardioról szól és legalább ennyire rendezett mint az Insanity? Kipróbálnám!
2020. máj. 12. 00:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3,5 éve edzek Shaun T videóira, nem tudom hol itt a probléma. Az első évben közel 20 kilót fogytam vele, azóta meg szinten tartok (elsősorban az állóképességem). A T25, Insanity Asylum, Shaun Week és néhány Transform 20 videó tartalmaz súlyzós edzést is, illetve egy női tréner 21 Day Fix nevű programjában is vannak súlyzós edzések, én még azokat tudom ajánlani.
2020. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!