Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnatok segiteni itthon...

Tudnatok segiteni itthon hogyan folytassam tovabb a szalkasitast?

Figyelt kérdés

Az etrendem megvan, deficites allapotban, szedek edzesnapokon feherjet, illetve 3 keszitmenyt hasznalok meg a vitaminok mellett: Pyruvatot, HCA-t es L-Karnitint edzes elott.


Egy ideje elkezdtem stagnalni, foleg amiota itthon vagyok karantenban. Nem tudom hogyan billentsem tovabb magam. Jelenleg sajat testsulyos edzest csinalok es aerobnak 2 naponta 6-7 km setat. Valahogy nekem a gepekkel jobban ment egy gyorsabban ertem el eredmenyt, az aerobot nem is tudom rendesen kivitelezni.


175 cm vagyok 65 kg, kb meg 5 kg zsir van rajtam ugy, hogy takarja az izmaimat. Ilyen kis felesleggel mennyi ido lesz megszabadulnom? Vagy probaljam meg, hogy meggjobban emelem a feherje adagot es az eddig is minimalic chmat megjobban leviszem?


2020. máj. 10. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy csökkented a bevitt kalóriát, vagy növeled az elhasznált mennyiséget.
2020. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!