Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itthon nekem egy fekpadom...

Van itthon nekem egy fekpadom meg pár db kezi súlyzóim Kb 6 hete edzem 1 héten 5 napot ez így jo? Kb mindenre edzek

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos
2020. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valszeg kb jo az
2020. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"1 héten 5 napot ez így jo? Kb mindenre edzek"

A pihenővel mi lesz, a regenerálódásra nem gondolunk?

2020. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De 1 héten 5 napot úgy,hogy mindenre edzek ez az én sajat edzestervem,de ha nem jó akkor valaki adjon edzés tervet kajaval rendben vagyok
2020. ápr. 13. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy te rendben semmivel


Írd már le az edzésterved kérlek, úgy könnyebb segíteni

2020. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát pl: guggolás,vádli,tricepsz,bicepsz, váll, hát,mell kb ennyi amit én csinálok
2020. ápr. 13. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez igen, ez már edzésterv. A két kezemen nem tudom megszámolni hány hátgyakorlatot tudok hányfajta technikával progresszióval. Ebből itélve se edzésterv se étrend



Tűzz ki valamilyen célt, keress hozzá valami edzéstervet és csináld azt. Többet fogsz fejlődni, mint így össze-vissza katyvasszal. Egykezes fekvőtámasz megy? Nem hinném. Youtubon rengeteg jó videó van ahol elmondják mit, miért, hogyan.

Sima húzódzkodás?

2020. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-os szóval csak egy gyakorlatot csinálsz? Utána ahogy látom felsoroltál izomcsoportokat, és testrészeket.
2020. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos kezdő vagyok még

Néztem elég sok videót kezdőknél 3napos teljes testedzést kellene

2020. ápr. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!