Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok,183 cm és 65...

16 éves vagyok,183 cm és 65 kg. "Tömegnövelőzök", viszont csak többet tudok abból enni, amit anya főz. Lenne pár kérdésem?!

Figyelt kérdés
Szóval saját magam nem tudom megoldani az étrendet. Viszont most, hogy szeptemberig nincs suli nem mozgok, kivéve amikor elmegyek edzőterembe, azon kívül semmit. Igy is hatásos lehet? Számolgatom a kalóriákat, napi 3500 kalóriát fogyasztok körülbelül, de nem mindig jön össze, viszont nem megyek sehova, így csak az edzéssel adok le kalóriát. Ha saját magam tudnám csinálni az étrendem, 4500 kalória körül lenne, mert sokat tudok enni, viszont nem hízok!

2020. máj. 10. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
"Anya főztjével" felejtsd el a tömegelést. Focizz a haverjaiddal, aztán ha pénzed és tudásod is lesz a testépítéshez, akkor vágj bele!
2020. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon rosszul érzem magam, összes haveromnak nagyobb izmai vannak mint nekem, mindig engem baszogatnak!
2020. máj. 10. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ne tömegelj. Semmi értelme kezdőkènt 183/ 65-ös aránnyal. Kezdj el edzeni otthon az edzőterem mellett. Arról nem is beszélve hogy sokkal jobb sűrűségű izmot tudsz testsúlyos gyakorlatokkal felszedni pláne zérótól. Az első fèl èvben csak edzél keményen és jön a változás. Elkezdesz tömegelni a sok cukor hatására jól bevizesedsz nem azt fogod kapni így amire vágysz. Azt vidd be amire szüksége van a szervezetednek a helyes működéshez és izomépítéshez. Millió oldalon tudsz erről olvasni. Èn évek óta egyszer nem tömegeltem fel és szintről szintre fejlődtem. Most 178/76 5-6% testzsírral. Meg lehet csinálni. Nekem annyi könnyebbségem adott, hogy mesomorph vagyok és könnyebben pakolok izmot és nehezen hízom. Másnak kicsit több munkát kell belerakni de ugyan úgy elérhető a változás.
2020. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán az ilyen haverokkal már mától meg kellene szakítani a kapcsolatot, akár egy üzenetben. Erre nem gondoltál, mint opció?
2020. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Ami a haverokat illeti le kell szarni ezt. Bar ez nekem is nehezen megy fiatal lévèn. Van egy másik opció. Tegyél bele mindent az edzésbe és legyél nagyon elszánt, hidj abba amit csinálsz és ha elég jól csinálod kifogások nélkül pics@t fogsz rúgni náluk amit majd vissza is tükröznek neked.
2020. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem azért de 5-6% testzsìr az egy hatalmas nagy baromság. Duplája annak inkább. Nézz utána vagy méresd meg magad dexa scannal.
2020. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy ha 65 kgsan nem hízol 4500 3500 kalóriától akkor rohadtul nem eszel se 4500 at se 3500at maximum 2000 ret,

kettő azzal hogy elkezdesz " tömegelni" netán rádjön 4 kg víz meg zsír egyáltalán nem fogsz se izmosabban se jobban kinézni csak MÉG rosszabul,

edd anyád főztjét meg edzzél keményen ha megvan a genetikád ettől is izmos leszel ha nincs akkor a csirke rizs tömegnövelő turmixoktól se leszel az.

2020. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!