Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan győznétek meg a...

Ti hogyan győznétek meg a szülőtöket (anya), hogy a fehérje por nem káros és, hogy nem egyenlő a szteroiddal?

Figyelt kérdés
4 hónapja aktívan járok konditerembe,edzek.15 éves fiú vagyok.Anyának felvetettem az ötletet,hogy mi lenne ha beszereznék fehérjét?(saját pénzből).Igazából megkérdezni se akartam,mert nem hittem volna,hogy ezt a választ kapom. Azt mondta,ha veszek felgyújtja mert,hogy ez káros,hogy megakarok halni,hogy ilyeneket akarok szedni? Meg,hogy én nem fogok porokat enni/inni/szedni mert ez egészségtelen meg megállok a növésbe(188cm vagyok,nem tudom mitől fél). Ekkor jött amin igazán nevettem,hogy feljelenti azt a céget amelyik forgalmazná a fehérjét,ha megveszem. Mondta,hogy majd leszek én izmos edzés nélkül is,de ez azért lássuk be nem teljesen igaz,annyira magamtól nem leszek izmos.Mondta,hogy majd fel leszek fújva tőle,meg hogy nem lesz unokája.(lol). Aztán megmutattam neki ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=vDEff5FEqVA . Amit kb végig nevetett,mert hogy ezek mekkora baromságok és,hogy ez egy reklám,hogy mindenki vegye a nutrendes táplálékkieg.-ket. Igazából az lenne a kérdésem,hogy ti,hogyan győznétek meg szülőtöket(anya),hogy mégis legalább ha veszek(SAJÁT PÉNZEMBŐL)ne csináljon vele semmit és ne úgy tekintsen az egészre,hogy nekem ez káros?

2015. júl. 1. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sosem sikerült. :)
2015. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az étrendről beszélj vele. Azt reméljük engedi.
2015. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az étrendet azt nagyjából már le''zsiroztam'' vele. Egyedül az elegendő hús mennyiséget nem tudja előteremteni,de ezt teljesen megértem,mivel naponta húst enni, nem mindenki tudja megenni. De viszont ha megkérem,mielőtt elmegy dolgozni főz nekem tojást edzés előttre.Meg minden szarságot amit mondtam neki,hogy vegye meg fehérje célból(kaja) azt megveszi. Bár úgy kezeli,hogy majd kinövöm,hogy nem lesz időm suli közbe ilyen ''hülyeségekkel'' foglalkozni.
2015. júl. 1. 17:40
 4/14 HarciCsiga ***** válasza:
Mutas meg neki egy biosz konyvet vagy wikipedian keres ra a feherjekre utana mutasd meg neki a neten egy feherje kaloriatablazatat majd kozold vele hogy rendsezeresen ellenorzi ezeket az ANTSZ ha nem hiszi el beked akar fel is hivhatja erdeklodesi szandekkal
2015. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell róla tudni, szite lehetetlen ezt megmagyarázni nekik, persze valakinek sikerül. Tojást meg magadnak főzd, ne terheld ezzel. Én magamnak sütök, főzök, mert nem akarom szüleimet ezzel terhelni, hogy nekem külön kaját csináljanak.
2015. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Este csináld meg a másnapi kajád. Iskola időben is megcsinálod előre.
2015. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Magyarázd el nekik h a szteroidok illegálisak és nem kapsz boltban olyat. a Fehérjék csak kaják és lehet kapni boltban meg ezeket szigorúan ellenőrzik.
2015. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Főz le tojást azt írtad amit te is meg tudnál tenni egyébként hozzáteszem.És edzés után kellene enni nem előtte.Ha nem gond neki,hogy megeszel naponta egy doboz tojást akkor minek harcolsz?A tojás még jobb is mint a tejsavó protein csak a tojás drágábbra jön ki.Háromnak a sárgáját is megeszed a többi sárgáját meg lefagyasztja valami sütihez.Napi 8-10 tojásfehérje simán tud helyettesíteni egy edzés utáni turmixot-vagy inkább fordítva van ez alapvetően-és még béke is lenne.
2015. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyarázd el nekik hogy ha szteroid lenne nem lehetne kapni csak úgy a boltban.
2015. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Új fejlemény!

Amire egyátalán nem számítottam!

Jön haza veszi elő a zacskóból a FEHÉRJÉT,hozta nekem,mondom magamba:''mivan anya láttad a GYK-n a posztomat?''. Azt mondta,hogy volt a biopatikába és ott látta a polcon,és hogy rákérdezett és mondta az eladó,hogy ez teljesen egészséges meg,hogy nem kell ettől félni. Aztán anya is mondta,hogy ő engedi,csak azt nem,hogy ott a kondiba rámbeszéljenek minden szarságot,azt mondta,hogy ő vesz nekem,csak amit a kondiba mondanak azokat ne vegyem meg,mert hogy van ami hülyeség. Végülis vett ízelítőnek egy 28 grammos BioTechUsa Nitro Pure Whey. Imádom az anyukámat.

2015. júl. 2. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!