Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 cm kevés húzódzkodórúdnak...

30 cm kevés húzódzkodórúdnak a faltól?

Figyelt kérdés
Vettem egy Insportline márkájú, falra szerelhető húzodzkodó rudat, amely csak 30cm-re lenne a faltól. Feleségem szerint legalább 50-60cm kellene, különben beütöm a lábamat a falba (a fal felé fordulva), illetve nem tudok a szoba felé fordulva húzódzkodni. Szerintetek felszereljem, vagy vegyek egy másikat inkább?

2020. máj. 13. 07:38
A kérdező szavazást indított:
Elég a 30cm, szereld fel
Vegyél másikat
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég lehet ha szép formával húzol, de amint elkezdesz fáradni már zavarni fog. Ha van pénz másikra akkor én vennék egy másikat. Ha nincs az se nagyon nagy baj, túlélhető.
2020. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj szerintem asszonynak mondd meg ne üsse az orrát ilyenbe inkább menjen a konyhába aztán süsse meg a bélszínt.


Jó lesz ez szereld fel

2020. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mi családunkban nincs szexizmus, amúgy az asszony történetesen először is sportedző, másodszor is 20 éve edz, illetve e sportrovat egyik legismertebb csaj hozzászólója. Szóval számít a véleménye.
2020. máj. 13. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor minek kérdezed meg?
2020. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Sejtem melyik nőről van szó, kb. amikor írt hozzászólást, azonnal az jött le, na ennek mekkora papucs "faszija" lehet, hát úgy tűnik ráhibáztam :D :D


Ha ennyire ért a dolgokhoz, akkor fogadd meg a tanácsát.


Tudod én azt tettem volna, ha már megvan a húzodzkodó, felb!szom úgy a falra, hogy még a fal is megreped, aztán el kezdek húzodzkodni...


Ha meg súrolja a lábam felveszek hosszúnadrágot aztán cseszek az egészre, csak csinálom.


Azért remélem a nadrágövet nem az asszony hordja XD

2020. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!