Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek Borszéki...

Mi a véleményetek Borszéki Péter újabb hisztijéről?

Figyelt kérdés
Attól eltekintve, hogy igaza van-e.
2020. máj. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha linkelnél videót, leírnád, sokkal több hasznos választ kapnál.
2020. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még csak nem is tudom, hogy ki az.
2020. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdi kicsit túltolni az egészet már.

Nagyon kezdi felvenni ezt az ingerlékeny, hadarós stílust.

Őszintén nem is tudom mit várt. Egyrészt szerintem nincs igaza, másrészt a fél internet erről szól, hogy emberek el sem olvassák a cikket, meg sem nézik a videót, csak egy cím alapján kommentelnek.

Kezdőknek amúgy eléggé erősen javasolt a teljes testes edzés heti 3x, alapgyakorlatokkal. Annak idején emléskzem elkezdtem bohóckodni osztott edzésekkel. Aztán amikor áttértem teljes testre alap gyakorlatokkal, szinte szoptam magamra az izmot.

Nem kötelező.. persze, hogy nem. Nem fognak kitiltani a teremből, meg nem lőnek főbe.

Parttalan vita ez.

2020. máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megnéztem mindkét videóját, aztán írtam neki egy összeszedett, kulturált kommentet, hogy szerintem miért nincs igaza. Másnapra törölve lett a kommentem
2020. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!