Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sárga barack lekvár jó szénhid...

Sárga barack lekvár jó szénhidrát forrás?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#8 hagyjuk már! A lekvárnál a koronavírus is veszélyesebb, pedig aztán...
2020. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11# értelmezd jól, az életmóddal van baj, hosszútávon. Senki nem beszél arról, hogy veszélyes a lekvár, de hosszútávon nem az örök élet titka, és izomépítéshez sem biztos hogy ideális, bár aztán összkalóriát viszi fel, az biztos.


[link]


Íme, egy 100%-os CH tartalmú, nem édes, nappali CH, 1300ft-ért.

Egyébként a rizsnek párszáz forint kg-ja, és szénhidrát tartalma is elég magas. Hogyan viszed be a húst, hogyha sok napi 150-200ft rizsre?

2020. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Van rizsem csak 0-24be azt enni elég fos ráadásul nemis nagyon szeretem. Anyám meg egy tonna barack lekvart csinált még nyáron
2020. máj. 19. 22:27
 14/19 anonim ***** válasza:

#12


Hát ebből a válaszból, hogy


"Ha meg akarsz halni,akkor ja."


Ebből nehéz bármiféle értelmes mód értelmezni.


Lekvárt démonizálni meg igazi, hardcore gyúrós dekeményvagyok mindent grammra merek hozzáállás. Igazi profi lehetsz tesó 💪🏼

2020. máj. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt nem én írtam. Én a 8#ast írtam, azt értelmezd jól. Nem démonizálunk semmit, azt is lehet enni, de hosszútávon+ha az a napi fő bevitel, akkor megsínyli a szervezet, ezt értsd meg.


És senki nem mondta hogy hardcore vagyok, mert nem eszek agybafőbe lekvárt. És nem mérek semmit grammra, és profi sem vagyok.


És azt sem értem minek kell egyből személyeskedni, senki nem támadott téged, szerinted nem baj a sok cukor, szerintem igen, ennyi, nem kell egyből keményezni meg tesózni meg faxomtudja.

2020. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nyugi van tesó!
2020. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Magasan a teszto?
2020. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én még azóta sem személyeskedtem, te meg azóta is. Utolsó, hogy írtam ide, eltér a nézetünk ennyi.
2020. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Eltér alatt azt érted ugye, hogy nem igazán érted a dolgokat?
2020. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!