Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eric Bugenhagen és Alex...

Eric Bugenhagen és Alex Leonidas lehet a minta a naturál testépítő számára?

Figyelt kérdés

máj. 16. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Alex kb 160cm magas, nem hiszem hogy bárki rá akar hasonlítani, úgy néz ki mint egy gnóm persze nem ő tehet róla. Eric már hosszú évek óta nem naturál, de ő pl. elég jól nézett ki a szteroidok előtt is
máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

5'5 szokott mondani ami 165

Kerdezo gondolom nem magassagara hanem eroszint es izomszintjere gondolhatott. Mindenki naturalnak véli ot es evrol evre haladt mindig csak egy picit igy lehet is az. Testepito versenyt nyert 185+ is tud fekvenyomni bőven 100kg testsuly alatt nagyon szálkás külsőt szokott hozni, sok mindent kipróbált. Szerintem igen lehet minta az edzésben naturalba.

Eric az egy állat amit o csinal azt meg egy ember nem biztos tul elne gerinc serv nélkül.

máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felőlem bárkinek lehetnek minták, de azért nem vennék rá mérget, hogy tényleg naturálok.
máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem alex siman natural
máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alex kb. 83 kilósan 185 kiló körül nyom(ott) fekve:


[link]


Élőben még nem ismertem olyan naturált, aki erre képes lett volna, pedig elég sok embert ismerek/ismertem, aki kifejezetten erős. Ez persze még nem jelenti azt, hogy véletlenül nem lehet naturál, de azért elég gyanús.

máj. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Naturalba 74kg.nyomok.140et 3ev edzesmultal.. en elhiszem hogy vannak emberek.akik sok ev alatt 185ot kinyomnak naturba de persze nem a hobbistak
máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

25 év edzésmúltam alatt nem találkoztam élőben ilyen emberrel. A márciusi open fekvenyomót -83 kilóban 190-nel nyerték, de a második helyezett már csak 170-et nyomott:


[link]


Úgyhogy extrém ritka, és azért az erőemelőknél már van kémia rendesen.

máj. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval egy magyar versenyen volt is ilyen mint alex

S te nem hiszed el hogy a nagy világba nincs tobb ilyen? M.o 9m ember keves sportolo sok öreg es elhizott es csorok vagyunk nem mindenkinek van meg a jo let otthoni profi edzoteremre minosegi kajakra

máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoval jah vannak emberek a milliardokbol
máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak kivételes emberek, de nincs rá semmiféle bizonyíték, hogy Alex naturál lenne. Ezért a magam részéről okosabbnak tartom feltételezni, hogy nem az.
máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!