Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol található a legkedvezőbb...

Hol található a legkedvezőbb áron 1000 gramm rizsfehérje? Mennyibe kerül? (Van ahol esetleg 2-3-4-5 kg-t is árulnak egy csomagolásban és emiatt 1 kg-re lebontva még olcsóbb?)

Figyelt kérdés
A legjobb ajánlat amit eddig találtam 4300 ft/1000 gramm. Tudom, hogy ez is elég jó, de ha valaki tudna jobb helyet, akkor várom és nagyon megköszönném. Más növényi fehérje is érdekel ha az jobb áron van.

2020. máj. 21. 14:13
 1/2 clint ***** válasza:
Ne spórolj ezen. Minél olcsóbb valami annál nagyobb a valószínűsége, hogy pocsékabb minőség. Pár ezer forint megspórolásáért, nem is fogod tudni mit fogyasztasz. Már az a 4300 ft is gyanús.
2020. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az állaga nem jön be, nem elég finom szemcséjű volt, ahonnan vettem. De amúgy elég olcsó volt. A natúr 3200 ft/kg, az ízesített 3560 ft/ kg . [link]
2020. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!