Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vajon közre játszott a szerhas...

Vajon közre játszott a szerhasználat, hogy így Jart Czibók László?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná még, sajnos agyvérzést kapott.
2020. máj. 23. 04:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Lehetséges de nem biztos

Annyi biztos, hogy 50 évesen hülyére edzette magát a konditeremben és valószinűleg magas vérnyomásban szenvedett amiről nem tudott ugyanis magas vérnyomással nem szabad súlyzós edzést végezni

Ha felépül valaha is a konditermet erre az életre elfelejtheti

2020. máj. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hülyére edzeni magad?
2020. máj. 23. 05:31
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Nagy súlyokkal

50 évesen már ne nagyon erőlködjön az ember

2020. máj. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azzal kapcsolatban, amihez fingod sincs, minek okoskodsz? Senki nem fog meghalni attól és agyvérzést kapni, mert nagy súllyal edz.
2020. máj. 23. 05:57
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem fingom sincs?


"Senki nem fog meghalni attól és agyvérzést kapni, mert nagy súllyal edz."

Most akkora marhaságot irtál hogy az valami hihetetlen


Ha nagy súllyal edzel akkor ergó nagyon felpumpálod a szived ezáltal a vérnyomás és a pulzus is emelkedik ezzel együtt és fesziti a vér mindenhol az ereket a szervezetedben. Ezért kapsz agyvérzést mert nem birja már tovább a feszültséget az agyban lévő ér


Abszolút tilos magas vérnyomásosan súlyzós edzést végezni,ehelyett vérnyomáscsökkentőt szabad csak szedni és maximum néha el lehet járni futni

2020. máj. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Onmagaban az az allitas nem allja meg a helyet, hogy 50 evesen mar ne erolkodjon az ember nagy sulyokkal. Amennyiben az egeszsegugyi allapot megengedi, nyugodtan mehet. Magas vernyomassal valoban rizikos. Egyebkent nagyon sok 50+ ffi jar edzeni, sot annal is tobben dolgoznak (nehez) fizikai munkat napi szinten. Nem az 5. X az ami bekorlatoz hanem az allapotod.
2020. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom fiúk,de én 50 vagyok ,és 104 kiló.Nem szoktam elfutni,ha állványt, tárcsát látok.

Most milegyenakkor hagyjam abba?

2020. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha teljesen egészséges vagy 50 évesen, akkor csinálhatod, és 20 évesen is lehet olyan egészségügyi problémád, ami miatt nem érdemes nagy súlyokat mozgatni.

Nem értem minek vesztek így össze, amikor teljesen nyilvánvaló, hogy 50 évesen, magas vérnyomással nem érdemes nagy súlyokkal terhelni a testet

2020. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyilvan en is igy ertettem, ha nincs valami olyan betegseged, ami kizarna a sulyzos edzest, megis mi a fa.zert halna bele barki is. Egyebkent magas vernyomasosoknak is lehet sulyzos edzest vegezni, nyilvan nem olyan kemenyen, mint egy egeszsegesnek, de lehet. Sot, idovel javulhat is a sporttol az allapota.
2020. máj. 23. 15:17
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyebkent magas vernyomasosoknak is lehet sulyzos edzest vegezni, nyilvan nem olyan kemenyen, mint egy egeszsegesnek, de lehet.


Még egy nagy marhaság


Magas vérnyomással EGYÁLTALÁN NEM LEHET EDZENI pláne ha gyógyszert is szedsz vérnyomáscsökkentőt mert olyan szivbeteg leszel mint a huzat a kettő kombinációjától

2020. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!