Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izom edzèsèzől lehet izomgörcs...

Izom edzèsèzől lehet izomgörcs másnapra?

Figyelt kérdés

Konkrètan fennállástól. A lapockában, nyakban, hátban az egyik oldalon.


Gerincferdülésem is van.


2020. máj. 25. 09:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Fejenállástól.*


Elnézést a sok helyesírási hibáért. Most látom csak őket.

2020. máj. 25. 10:00
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ezert tanitjak altalanos iskola 2 osztalyban, hogy elobb olvasd at, amit beadsz.


Egyebkent persze h lehet, eselyes is.

Szedj magneziumot, az segit az izomnak "elengedni" a szoritast, fontos alkotoeleme ennek a folyamatnak.


23/F

2020. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
#2 neked se ártana átnézni...
2020. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább meghúztad magad picit, esetleg izomláz. Nincs elég hátizmod. Eddz rá egy kicsit külön, ha gerincferdülésed van, amúgy sem árt.
2020. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akar vmilyen szovetet is megserthettel, a nyakigerincnek elegge nem megszokott eros nyomoero a fejenallas. de persze lehet csak a csuklyasizmod feszult be, borogasd be jo melegvizzel masszirozd ki az majd segit talan.
2020. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3#

Miert? Azert, mert nem veszem a faradtsagot ekezetre es kozpontozasra, ha nem felreertheto amit irok? Ez nem analfabetasag, tudatos. Valamint en nem hivatkoztam semmire, meg ha hibaztam volna is :D nem mondtam azt sem, hogy jobb vagyok, csak hogy a jobbak igy csinaljak. Szoval ne toxikoskodj itt, bye.

2020. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!