Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Másfél, két hete tartó izomfájdalom, izomgörcs mitől alakulhat ki?

Nincs semmilyen megfázás szerű tünetem (néha kicsit kapar a torkom, azon kívül semmi), mégis másfél-két hete úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger, gyenge vagyok, fájnak az izmaim a lábamba, karomba, izomgörcseim vannak, olyan, mintha folyamatosan izomlázam lenne. pl a sok állástól még a lábam is remegni kezd. Ezt okozhatja vírus ilyen hosszú ideig? Néha jobb, néha rosszabb, de folyamatosan ez van. Edzeni sem voltam azóta, kb. egész nap feküdnék inkább.

12-07 11:58  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Az immunrendszer kidolgozza a bajt , fuss mozogj izzadásig majd zuhanyozz le . Sok mézet nyers terméseket sok teát fogyassz .

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 12-07 13:02 Privát üzenet
Vitamin hiány

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 12-07 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Multipro-t szedek. Bar nem minden nap. Amellett is lehet vitaminhiany?

# 3/3Időpont 12-07 17:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitol vannak izomgorcseim?
Mell-hát edzéstől 3-4 napig tartó izomfájdalom lehet?
Nem tudom befeszíteni a vádlimat, mert akkor abban a pillanatban begörcsöl. Mi okozhatja ezt, illetve mivel lehet kiküszöbölni?
Ha pl. X fekvőtámaszt megcsinálok aztán az izmaim iszonyatosan megfájdulnak (nem izomlázasak, hanem belehasít egy fájdalom), akkor lehet valami sérülés, ha a fájdalom mellett is..
Mitől van ez a fájdalom? (többi lent)
Hirtelen fellépő derék/alhasból sugárzó erős izomfájdalom a lábakban/karokban mi lehet ez?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu