Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Másfél, két hete tartó izomfájdalom, izomgörcs mitől alakulhat ki?

Nincs semmilyen megfázás szerű tünetem (néha kicsit kapar a torkom, azon kívül semmi), mégis másfél-két hete úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger, gyenge vagyok, fájnak az izmaim a lábamba, karomba, izomgörcseim vannak, olyan, mintha folyamatosan izomlázam lenne. pl a sok állástól még a lábam is remegni kezd. Ezt okozhatja vírus ilyen hosszú ideig? Néha jobb, néha rosszabb, de folyamatosan ez van. Edzeni sem voltam azóta, kb. egész nap feküdnék inkább.

2017. dec. 7. 11:58  Privát üzenet  

A válaszok
Az immunrendszer kidolgozza a bajt , fuss mozogj izzadásig majd zuhanyozz le . Sok mézet nyers terméseket sok teát fogyassz .

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. dec. 7. 13:02 Privát üzenet
Vitamin hiány

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. dec. 7. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Multipro-t szedek. Bar nem minden nap. Amellett is lehet vitaminhiany?

# 3/3Időpont 2017. dec. 7. 17:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitol vannak izomgorcseim?
Mell-hát edzéstől 3-4 napig tartó izomfájdalom lehet?
Nem tudom befeszíteni a vádlimat, mert akkor abban a pillanatban begörcsöl. Mi okozhatja ezt, illetve mivel lehet kiküszöbölni?
Ha pl. X fekvőtámaszt megcsinálok aztán az izmaim iszonyatosan megfájdulnak (nem izomlázasak, hanem belehasít egy fájdalom), akkor lehet valami sérülés, ha a fájdalom mellett is...
Mitől van ez a fájdalom? (többi lent)
Hirtelen fellépő derék/alhasból sugárzó erős izomfájdalom a lábakban/karokban mi lehet ez?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!