Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi a reális idő a 100kg-ig?

Mennyi a reális idő a 100kg-ig?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Eddig "edzegettem" 5 hónapot. Ezt a koli termében tettem szóval nem igazán tudta rendesen edzeni meg a kajám se volt rendbe. Most újra elkezdtem edzeni. Legutóbb(3 hónapja) a max amit fekve nyomtam 42 kg volt, 2 napja már az 50 is ment. 3 hónapig csak fekvőtámaszokkal edzettem a mellem. 3 naponta toltam 100darabot 20 as ismétléssel. Nyár végére teremben edzve, jó kajával elérhetem a 100kg ot?
2020. máj. 27. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hányszor szeretnéd kinyomni a 100-at? szériába nem fogod tudni az fix addigra. reálisabb célt tűzz ki, pl. 75kg csúcsot még a nyáron, aztán októberre 85kg, tél végére egy 95kg-t, persze mindezt egyismétléses maxra értve, vagy valami ehhez hasonló reálisabbat. És ha erőt akarsz alacsony ismétlésszám kell
2020. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem nyomsz 100 at.Legalabb is remélem!!

Mert ha igen,akkor az elég baj lesz.


Na, ez az ámikor az átlagfejekben ugy néz ki az elert eredmény,hogy: Ez semmi!!Csak lemegyek 1,2hónapig edzegetni,es már ki is vagyok pattintva..

Egy kicsit több elismerést. ,szlídságot kéne tanúsítani.


De majd idővel rájössz,ha kitartó maradsz.!

2020. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egyismétlésben akarod elérni, és erőemelő edzésmódszerrel eszel (tehát a kinézet nem számít, csak az erő és keresel magadnak egy olyan programot amivel fejlődhetsz)

Igenis meglehet.

Kemény munka, de én pl. január végén 55-be nyomtam 3x5öt, most 95-be.

2020. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, ismerek olyat akinek 1 hónap volt, nekem 2 év....
2020. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy milyen magas vagy, hány kiló és hogy sportoltál-e régebben valamit... Ezek nélkül vakok vagyunk.
2020. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

190cm magas vagyok 80kg

A kinézetet nem érdekel különösebben erre a nyárra meg tudok valamit igazgatni de nem igazán tervezem. Egy ismétlést szeretnék igen. Nem kinézetre megyek hanem erőre. Köszi mindenkinek a biztatást, annak is aki nem igazán hisz bennem nekik: igen is megfogom csinálni a 100 at nyár végére szóval ez is egy fajta motiváció nekem. Köszi fiúk/lányok

2020. máj. 28. 00:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Sport:sokfélét sportoltam: 2 évig kézilabdáztam versenyszerűen, 4 évig foci versenyszerűen, szeptemberbe kezdtem kosarazni ahova heti 2x mentem edzésre. Emelett elég jó tesi óráim vannak/voltak. Meg a haverokkal"bohóckodtunk" majdnem fél évig a kondiba
2020. máj. 28. 00:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha erő a cél, el kéne kezdened egy kezdő erőemelő edzéstervet.

A starting strength erre jó. Vagy az ICF 5x5


És javaslom hogy nézelődj a Powerbuilder weboldalán

2020. máj. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 te életedben valaha voltál edzeni?
2020. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!