Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 110kgrol 80kgra mennyi a...

110kgrol 80kgra mennyi a realis ido lefogyni?

Figyelt kérdés
Ferfi 24eves.
2020. ápr. 23. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Kb. 1 év.
2020. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ez a heti -1kg?

30het lenne

2020. ápr. 23. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a heti -1 kiló nem reális
2020. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na mert?
2020. ápr. 23. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
1-es amit ír, reális. Még így is sokkal rövidebb idő, mint amennyi idő alatt felszedted.
2020. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehetni mindent lehet... Ha mondjuk, beraknak egy munkatáborba, rohadt hamar lefogysz. Rajtad múlik minden, csak akkor nem a net előtt kéne ülni.
2020. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Azért mert amíg van miből addig könnyű fogyni, meg ugye a visszatartott víz is ürül, emiatt első pár hétben lehet 1 kiló minusz (már ha egyből indul a fogyás, de van hogy az se megy egyből).

Később már viszont minden kiló szenvedés lehet leadni diétával és mozgással is.

Az a 30 kiló se 30 hét alatt ment fel. Lefele meg akár dupla annyi idő is lehet mint amennyi idő alatt feljött.

2020. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

7# Én 6 hónap alatt fogytam 30kgot még 15-16 évesen.


Nem jött vissza semmi sem és nem volt kínszenvedés, sőt utólag visszagondolva észre sem vettem. Kalóriát sem mértem, csak edzettem és kevesebbet ettem mint addig.


Annyi, hogy a végén lapos volt a hasam, de normális kockáim nem voltak, azt a pár kilót már tényleg szenvedés leadni.


95ről 64re mentem.


(Ez nem testépítő tranformációt volt, biztos vesztettem rengeteg izmost is, csak elhízott tini voltam akkor)

2020. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez több dolog függvénye. A heti 1 kiló zsírvesztés az egy kifejezetten optimális esetben lehetséges, inkább max. 1 kiló ami elérhető egy nagyon jól beállított diétával, súlyzós edzéssel, egy már meglévő, relatíve nagy izomtömeggel. Sokan összekeverik a zsírégetést a testsúly csökkentéssel. A kettő nem ugyan az, mások a feltételei, máshogy tudod elérni őket. Az 1 év kb. reális szerintem is, ha heti minimum fél kiló zsírvesztés megvan az már jó.
2020. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne sietess semmit, mert később meglesz a böjtje.

a testsúlyod max. 0,8%-át veszteni zsírban hetente ideális és optimális. de mint előttem mondták, több dolog függvénye, ráadásul nem lineáris. úgyse fogod tökéletesen csinálni, csak ne vigyél semmit túlzásba, a lényeg, hogy csináld és légy kitartó. bármeddig is tart, gondolom ha 2 év lenne, akkor is csinálnád, hiszen utána az eredmény (jó esetben) egy életre szól, de ha el sem kezded, mert túl sokáig tartana, akkor még 2 év múlva is itt tartasz

2020. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!