Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs kedvem 1 hónap...

Miért nincs kedvem 1 hónap kihagyás után visszamenni a terembe?

Figyelt kérdés

2,5 éve járok edzeni. Eddig sose volt ilyen probléma, megállás nélkül heti 5 napot állandóan lehúztam ott a terembe. Sose tudtam megunni. Mindig mentem. Most azonban elmentem melózni egy gyárba 3 műszakba amit 1 hónapja folytatok így nem edzettem. Most azonban nem ártana újra elkezdeni, de ha arra gondolok, hogy el kellene indulni, nincsen semmi kedvem. Egyszerűen nem hiányzik ott a közeg se (pedig abszolút nem vagyok rossz viszonyba senkivel) inkább az a probléma, hogy sokan vannak, megvan tömve a terem és várakozni kell hosszú perceket mire sorra kerülök.

Az a durva benne, hogy eddig sose volt probléma az edzés, minden nap mentem, csináltam lelkesen, még a karácsonyi ünnepek idején is. Most meg kicsit megálltam és elmúlt ez a vágy.

Ez mitől van és van egyáltalán értelme visszamenni?

Fejlődni nem úgy fejlődtem sose ahogy kellett de mozgás szeretete miatt imádtam, na meghát azért szedtem fel izmot attól függetlenül.



2020. jún. 2. 16:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na túl vagyok az első edzésen, hálistennek sokan nem voltak, habár déli órákban alapból csekély szokott lenni a létszám. Megmondom őszintén, jól esett edzeni. Mell-trinyót toltam, holnap szerintem folytatom egy vállal vagy háttal, még eldöntöm :)
2020. jún. 3. 15:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!