Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs kedvem 1 hónap...

Miért nincs kedvem 1 hónap kihagyás után visszamenni a terembe?

Figyelt kérdés

2,5 éve járok edzeni. Eddig sose volt ilyen probléma, megállás nélkül heti 5 napot állandóan lehúztam ott a terembe. Sose tudtam megunni. Mindig mentem. Most azonban elmentem melózni egy gyárba 3 műszakba amit 1 hónapja folytatok így nem edzettem. Most azonban nem ártana újra elkezdeni, de ha arra gondolok, hogy el kellene indulni, nincsen semmi kedvem. Egyszerűen nem hiányzik ott a közeg se (pedig abszolút nem vagyok rossz viszonyba senkivel) inkább az a probléma, hogy sokan vannak, megvan tömve a terem és várakozni kell hosszú perceket mire sorra kerülök.

Az a durva benne, hogy eddig sose volt probléma az edzés, minden nap mentem, csináltam lelkesen, még a karácsonyi ünnepek idején is. Most meg kicsit megálltam és elmúlt ez a vágy.

Ez mitől van és van egyáltalán értelme visszamenni?

Fejlődni nem úgy fejlődtem sose ahogy kellett de mozgás szeretete miatt imádtam, na meghát azért szedtem fel izmot attól függetlenül.



2020. jún. 2. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedet látva megértem, hogy miért gyárba mentél három műszakba.
2020. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyár :D Ha nagyon lent lennék anyagilag se bírnám elképelni hogy gyárba menjek.
2020. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Vegyészeti gyógyszergyárról van szó. Eddig adminisztrátorként melóztam ott. Most képeztetem magam gyógyszer alapanyag gyártónak melynek költségeit a gyár finanszírozza. Nem értem miért lenne ez annyira alja munka.

De különben sem ez volt a kérdés.

2020. jún. 2. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hogy most nincs tele a konditerem.


Nagyon sokan még nem álltak vissza, hozzád hasonlóan, a normális konditermi edzésre.


Pl.: Én Budapest melletti városban járok konditeremben dél körül. (egyetemista vagyok, így megtehetem)


Ma is rajtam kívül 3 ember volt a teremben összesen és nem egy piciről beszélünk.


Hétvégén meg amikor voltam 2 ember volt.


Én is csak most kezdek váltani az itthon edzésről a teremre és most még elég ritkán járok. Előző héten csak 3x voltam.


Szóval ha a tömeg érdekel, szerintem most az idő a visszatérésre. Nem 1 hónap mulva amikor tényleg tele lesz.

2020. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen :)
2020. jún. 2. 19:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnap lehet elmegyek akkor aztán meglesem :D
2020. jún. 2. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a te sportod ennyi
2020. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7# Lol kíváncsi lennék hogy nézel ki, amúgy önmagában az testépítés mint edzés és vernyezés nem sport.


Nézz utána. Óriási fizikai teljesítmény, így önfeláldozásban és nehézségben vetekszik bármely sportággal, de a sport definíciója alapján nem sport.

2020. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Tisztában vagyok vele, hogy nem a magamfajta genetikájához találták ki a testépítést, de mint írtam a mozgás szeretete miatt járok, nem pedig a látvány motivál. :)
2020. jún. 3. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínű jobban nézek ki itt a legtöbb kommentelőnél, igaz már pár éve visszavonultam a versenyzéstől és nem koxolok, de hidd el huszonpár év edzésnek van eredménye. Azért írtam hogy nem az ő sportja, mert amúgy alig várná hogy újra mehessen edzeni (függetlenül attól hogy néz ki)
2020. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!