Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző nélkül tudok...

Személyi edző nélkül tudok magamnak kerek fenekét építeni?

Figyelt kérdés

Figyelnék a táplálkozásra és lehet, hogy járnék konditerembe is. Viszont nem tudom hogy mit egyek, és milyen gyakorlatokat végezzek. 3 hónapja edzek itthon resistance bandokkal. Használok myfitnesspalt, de mindig ugyanazokat eszem, mert azokban van elég fehérje és unom már, és el megy az étvágyam így néha inkább nem eszek semmit, és kevesebbet mint kéne :/. Szóval a makrókat figyelgetem.

Táplálékkiegészítőt nem szeretnék használni, maximum proteinszeletet azokon a napokon amikor nagyon kevés proteint viszek be.

A hangsúly a popsin lenne, de persze máshova is edzenék.

Esetleg tudtok tippeket adni, hogy hogyan tudnám ezt megvalósítani?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!:)



2020. jún. 8. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem :)
2020. jún. 12. 10:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Guggolás,kitörés,bolgár guggolás,csípőemelés (? ez a neve ?) Én ezeket csinálom lábnapon (+ vádliedzés) , 3 hónapja,és már látszik a változás.

Figyelek rá,hogy elegendő kalória (nálam ez 1800-2000 kcal) ,és 1,2-1,5 g fehérje meglegyen/ testsúlykilogramm . Eszek mindenfélét . Szerintem te is keress magadnak új recepteket,alapanyagokat , az nem jó,ha megutálsz enni .

2020. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Konditerembe jársz?
2020. jún. 24. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!