Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkiegészitőt ajánlotok?

Milyen tápkiegészitőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék konditerembe járni, izmosabbá válni (csak hobbi szinten nem szeretnék test építő lenni) viszont az lenne a kérdésem hogy milyen Tápkiegészitőt ajánlottok nekem és milyen vitaminokat 80kg vagyok 175-magas!

Sohasem voltam még konditeremben szóval mindent tanács nagyon jól jönne számomra én eddig ezeket szedtem össze amire szükségem lenne! Sport táska, törölköző, váltó ruha! Esetleg van amit kihagytam? Előre is köszönöm a választ mindenkinek!


2020. jún. 8. 23:42
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

10 kommentelőnek üzeném ha nem tudod mit írsz akkor inkább ne írj semmit tudatlanul és ne okoskodj! Vannak akik tudják majd azok írnak kommentben

Táplálék kiegészítők egy átlagos ember is szedhet nem lesz tőle semmi baja... sőt mindenek szüksége lenne rá.... a vitaminokrol meg annyit hogy az emberek nagy része hiányt szenved belőle és ha megterhelés allat vannak az embernek az izmai akkor Főleg szükség van rá...... köszi hogy írtál, de inkább ne

2020. jún. 9. 12:10
 12/35 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, de hogy izmos nem leszel az is biztos. Lehet itt megsértődni, privátokat írni, szidni a kedves mamát stb, ettől nem leszel nagyobb ember, se méretileg se emberileg. Ha ezt a sportot választod, egy valamit ne hagyj otthon soha, mert szükséged lesz rá, ez a kitartás😉
2020. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Tényleg hiba volt a 10-est szidni, mert van igazság abban amit írt.
2020. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

"Bajod nem lesz tőle, de hogy izmos nem leszel az is biztos."


-Ki mondta hogy ettől akarok

izmos lenni? Ja hogy ez a te hülye fejedből pattant ki és szó fosásod van?!



"Lehet itt megsértődni, privátokat írni, szidni a kedves mamát stb, "


-ki bántott a drága édes mamádat?


". Ha ezt a sportot választod, egy valamit ne hagyj otthon soha, mert szükséged lesz rá, ez a kitartás😉"

- igen,ebben igazad van!

A többi badarságot meg te hagyd otthon!

2020. jún. 9. 12:46
 15/35 A kérdező kommentje:
amúgy ilyen 12-évesek ne írjanak már ide
2020. jún. 9. 12:48
 16/35 anonim ***** válasza:

Miért növekszik a nagyképű, én mindent jobban tudok kérdezők száma?


Ha ennyire értesz hozzá minek kérdezed?

2020. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Na még egy okoskodás!!!

Komolyan ennyi rossz indulatu embert! Ez Magyarország látszik

2020. jún. 9. 12:58
 18/35 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Szopjátok le mind F*szomat akkor! Tessék
2020. jún. 9. 12:59
 19/35 anonim ***** válasza:
Ezt megkaptuk 😂😂😂 aztamindenit
2020. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Hát de bazdmeg most tényleg gec* 😂😂😂 ennyi végtelen számú hülye embert mint itt gyakorin b*zdmeg hát már a f*szom kivan komolyan
2020. jún. 9. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!