Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ulisses Jr natural testépítő...

Ulisses Jr natural testépítő milyen tápkiegészítőket használhat?

Figyelt kérdés
Ugye a Biotech szponzorálja. De azon belül miket használhat hogy ilyen formát összehozott?
2019. febr. 13. 15:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vagy a genetika Ennyit számít?
2019. febr. 13. 15:56
 2/23 anonim válasza:
nem naturál
2019. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Naturàl azt mondja :DDD
2019. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ez lesz... Majd jönnek ide akiknek túl kemény a munka aztán fikáznak.
2019. febr. 13. 16:13
 5/23 A kérdező kommentje:

[link]


Itt is leírják Natural...

2019. febr. 13. 16:14
 6/23 anonim ***** válasza:

Úgy naturál esetleg, hogy csak egy fél patika van benne. Amúgy a saját márkás cuccait nyomhatja. Meg az iso whey zeroval, bcaa zeroval szokott pózolgatni. De nem azoktól lett ekkora.

Genetikája is jó.

2019. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nyugi az elején mindenki azt hiszi hogy lehet ennyi tömege ilyen szárazon naturálban. Én nem próbállak meggyőzni higyj amit szeretnél, majd rájössz úgyis magadtól hogy nem igy működik és hogy ez a kamu naturálság csak a pénzcsinálás miatt biznisz a testépítő iparban.Igyál egy kis kreatint,bcaat,glutamint,esetleg vmi szénhidrátforrás edzés után,akár kazein lefekvés előtt. Ezek mind működő dolgok csak nem kell csalódni, ha nem lesz tőlük 50es karod.
2019. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Regi szep idok..kezdokent meg en is azt hittem, hogy a Mr.O versenyzok is naturalok, aztan rajottem, hogy ok nem, de azert egy Kathi Bela meg igen. Sajnos egy ido utan bovult a kor, hogy egyik versenyzo sem natural, most meg mar tudom, hogy az atlag gyurosok hol kisebb, hol nagyobb resze sem az. 😔😔


Egyebkent Ulisses tenyleg nem natural.

2019. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hány évesen hitted azt, hogy egy Mr. Olympia naturál? 5? 😂
2019. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#9

Szégyen nem szégyen én 16 évesen is csodáltam az ilyen embereket, hogy ilyen testet elérni szteroid meg minden nélkül. 20 éves korom körül jöttem rá, hogy van aki már szed. De sok példakép volt még akkor is előttem, hogy ilyen test naturálon nekem is álmom lenne :D

Még csak utána jöttem rá, hogy mindenki szed valamit, de cucctól függ az erő és a tömeg.

(Bár nem tőlem kérdezted, de szerintem ezen is nevetsz majd egy jót)

2019. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!