Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkiegészitőt ajánlotok?

Milyen tápkiegészitőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék konditerembe járni, izmosabbá válni (csak hobbi szinten nem szeretnék test építő lenni) viszont az lenne a kérdésem hogy milyen Tápkiegészitőt ajánlottok nekem és milyen vitaminokat 80kg vagyok 175-magas!

Sohasem voltam még konditeremben szóval mindent tanács nagyon jól jönne számomra én eddig ezeket szedtem össze amire szükségem lenne! Sport táska, törölköző, váltó ruha! Esetleg van amit kihagytam? Előre is köszönöm a választ mindenkinek!


2020. jún. 8. 23:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Fehérje meg vitaminok.


Amit leírtál az elég, meg mellé egy 2 literes víz.

2020. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
2020. jún. 9. 00:59
 3/35 A kérdező kommentje:
2020. jún. 9. 00:59
 4/35 A kérdező kommentje:
Jó választás?
2020. jún. 9. 01:00
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

Lehet sokan meg fognak kövezni hogy ennyi mindent fogok írni, de szerintem fontos dolgok.


Egészség megőrzés témakör

-Vitaminok pl scitec multipro ha kisebb a keret egy Mega Daily one

-ízület védő, ha még nem fáj ízület egy artho guard ha már igen akkor erősebb por alapú pl flexit gold



-Fehérje itt a protein buzzt merem ajánlani nagyon jó ár érték arányú termék

-bcaa

-kreatin

-glutamin


Jól fog jönni még pár shaker

2020. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
67%
A bcaa, glutamin miért kell? Milyen tapasztalataid vannak velük és nélkülük?
2020. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok

Myprotein fehérjével az a tapasztalatom /marcipán íz/ ihatatlan.

Soha nem volt olyan érzésem mint azzal. Égette a gyomrom, nyelőcsővem. Rosszul voltam tőle órákon át. Ment is ismerősnek aki azt mondta sütibe jó lesz. Kilós volt ez egy éve történt. Még mindig meg van neki. Szóval elég szörnyű.

2020. jún. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

#5

BCAA

Megnöveli a fehérjeszintézist

segíti a zsírégetést és támogatja a súlyvesztést

fokozza az állóképességet és csökkenti a fáradtságot



Glutamin

növeli a fehérje szintézist (vagyis a fehérje beépülését)

növeli a nitrogén visszatartást

csökkenti az izomleépülést

csökkenti a regenerációs időt

javítja az immunfunkciókat, vagyis erősíti az immunrendszert


Míg a bcaa esszenciális aminosav a glutamin nem, ezzel szemben keveset termel a szervezet és gyorsan elfogy. Párban járnak.

2020. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, hogy ellenőrizd az étrendedben, hogy miből van vagy lehet hiányod és mik a céljaid és válassz az alapján. Ha nincs szükséged semmire és ez volna az eredménye egy jó étrendnek, akkor ne is szedj semmit, mert csak pénzt égetsz vele anélkül, hogy bármihez hozzájárulna.


A BCAA és a glutamin egyébkként lószar. Az pont két olyan dolog, amiből szinte semmilyen körülmények között nincs szükség bepótlásra.

2020. jún. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem edzettél de már még ennél minden xart hogy valahogy kinézz.. Menj el edzeni, 1 évig úgyis fejlődni fogsz minden nélkül
2020. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!