Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régóta edző testépítő kollégák...

Régóta edző testépítő kollégák! Bennetek is van egy felsőbbrendűség érzés, nagyképűség?

Figyelt kérdés
Mindig azt szoktam mondani hogy lennék én szerény, de nincs mire.

2020. jún. 15. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Napi kedvenc troll kollega😂 Amúgy ja, aki jó az jó, aki xar az meg xar, ennyi
2020. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Vicces kérdés, igazából általában tényleg olyan dolgokra büszkék az emberek, ami nem belső tulajdonság. Fullos kocsi, kondis izmok, nőknél mellméret, stb.. De vajon hány kondis keménylegény merne éjszaka egy sikátorban több ember elé állni, hogy na akkor kezdődjön a maradj talpon játék? Az izmok nagysága csak illúzió, nem attól lesz férfi a férfi. Attól csak férfiasabb kinézetű lesz. Magam is kondizgatok, de mellékállásban évek óta kidobózom kocsmákban, nightklubokban, stb., és igazából én erre vagyok büszke, hogy bármekkora kigyúrt állatnak oda merném mondani, hogy na b_szd fel a kezed, keszeg, rendezzük le. Nem nézem le a kondisokat, magam is csinálom. Én csak azokat nézem le, akik azt hiszik, hogy az izom méretével arányosan nő a férfiasság és egó is.
2020. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nagyképűségnek azt tartom, amikor valaki többet képzel magáról, ami. Én néha tűnhetek egyesek szemében nagyképűnek, pedig csak az általam elért eredményekre vagyok büszke, legyen az sport, vállalkozás, bármi. Én sem gondolom, hogy szerénynek kellene lennem.
2020. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Én a konditól függetlenül is felsőbbrendű vagyok, kis pondrók szavára nem adok
2020. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
Én nem nagyképű vagyok hanem csak nagyon nagy az önbizalmam, sok dolgot elhatároztam amit elszeretnék érni!:)
2020. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Én lepofozom aki alsóbbrendű létére az engedélyem nélkül meg mer szólítani, netán hozzám ér
2020. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

2#

Hát ne haragudj,de te se vagy különb sokkal azért,ha jobban megnézzük.

Lenézed azt aki az izomméretre büszke,közben te meg arra vagy büszke,hogy kidobó vagy.

Közben pedig az egy munkakör,és semmi több.Az élet egyéb területein semmit se számít,és nem is mész vele semmire,hogy te jó kidobó vagy.Én meg jó asztalos.Ettöl még nem vagyok büszke,csak csinálom,mert szeretem,és viszonylag jol élek belőle.

2020. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsen. Mièrt lenne? Izmos testalkatom ellenère, elèggè magamnak való vagyok.
2021. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!