Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 58kg, 8.7%zsír, 67,2%víz,...

58kg, 8.7%zsír, 67,2%víz, 29,4% izomhoz van szükségem tömeg növelőre, vagy elég csak a protein? 174cm magas vagyok.

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
2020. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Tömegnövelőre hobbistaként soha nincs szükséged. Aki mást mond az hazudik.
2020. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon senkinek sincs tömegnövelőre szüksége. És nem azért mert nem jó, hanem mert túl átázott cukor forrás. Tulajdonképpen a legtöbb/legnépszerűbb tömegnövelő annyi hogy fehérje+cukor a szénhidrát miatt. Olcsóbban megúszód ha mondjuk veszel fehérjét és mellé eszel magvakat. Betolsz egy 100g diákcsemegét/tökmagot és meg is van 500+ kalória.
2020. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

"hanem mert túl átázott cukor forrás."



Annyira bírom amikor ezzel jönnek itt egyesek. Kinek mi köze hozzá, hogy mire költ a másik?


Ami neked túlárazottnak számít az nekem pl nem összeg...

Azért mert te nem engedheted meg magadnak az nem ok arra, hogy másokat lebeszélj róla, ezáltal félrevezesd őket.

2020. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel megveszed a jumbot amit csak edzés után tolsz be,adagonként 700ft fehérje+cukorért meg némi kreatin löttyért,összesen 50g fehérje meg talán 140g szénhidrát ha jól emlékszem,ugyan akkor ha veszel egy jó fajta és finom tejsavót,hogy ne menjen el a kedved mert szar az íze ott hagysz adagonként 130ft körül egy finom scitec tejsavóért,a többiből meg vehetsz minőségi kaját,igen csirke rizs kombót mondjuk de ez lényegtelen csak a makró számít,nah melyikkel jársz jobban?a mű "kajával" vagy a rendessel plusz egy minőségi tejsavóval?szerintem egyértelmű.

Szóval ha tömegelni akarsz inkább tejsavó meg rendes kaja,de 58 kilósan és ez nem fikázás bőven elég neked kezdésnek a megfelelő étrend is hidd el,könnyen erősödsz,kilók is jönni fognak,kedved még jobban megjön majd csak egyél rendesen sok húst,ch gazdag körettel,zsír is mehet de a mennyiségre meg a minőségre figyelj,érdemes utánaolvasni a dolgoknak aztán hajrá!

2020. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még csak fehérjére sem.


1. Tömegnövelésnél nem kell óriási adagban. Inkább fogyásnál kell megnövelni.


2. A testsúlyod alapján bőven hozható egy normális étrendel jóval több fehérje mint amennyi valaha kellene.


Ettől függetlenűl nyugodtan használj. Engem nem zavar, csak tudd hogy lényegtelen.


Meg a tápálékkiegészítők akkár érnek akármit is, ha már van egy normális étrended amit ki lehet vele egészíteni.


Ha jöveted, hogy miből mennyit viszel be a szervezetedben és felfedezel valami hiányosságot, arra jó a fehérje. Pl.: 95kg vagy fogyni akarsz vagy mondjuk úgy hogy "szálkásítani" és normális étrendel csak 180-200 gram fehérjét viszem be, de te a biztonság kedvéért 240g fehérjét szeretnél bevinni.


Akkor jön a fehérje.


Ez csak kiegészítés.

2020. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy a tömegnövelő baromság, mert a túlzottan ektomorf, hardgainereknek jól jöhet, akiknek 5000 kalória kell hogy tömegeljenek, de még náluk is értelmesebb lenne ha otthon készítenék el maguknak természetes anyagokból. Ha van egy jól összeállított étrended, akkor nem kell tömegnövelő, de még csak fehérje sem. Én anno fehérjét mindig edzés után ittam, heti 4x, de csak azért, mert így jött ki jól a napi fehérje mennyiségem, de ha akartam volna, meg bírtam volna enni azt a +1 étkezést
2020. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4#


Nem arról van szó,hogy megengedheted e magadnak,vagy nem.Egyszerűen felesleges egyszerű cukrokat zabálni.

Megteheted,hogy megeszel 3-4kanál kristálycukrot,vagy 2tábla milkát,de minek?

58kilósan megértem,hogy frusztráló a dolog,és mindenáron nagy akar lenni az ember.Viszont nem véletlenül irjuk,tapasztalatból,hogy ez nem megoldás.

Akármennyire is nehéz tömeget felszedni,azt akkor is higgadtan,ésszel kell csinálni.Soká tart?Igen.De ha nem akar tuskó méretű ,kályhacső formályú karokat,felpuffasztott,zsiros nagydarab testel,akkor nem fog tömegnövelőket enni.

A csalódás nagy lesz,mert annak a tömegnek java része,zsir,és víz lesz,csekély izomzattal.Ledolgozni kva nehéz lesz,és az eredmény kiábrándító.


Tejsavó,és normális táplálkozás,sok zabpehellyel,magokkal.

Én ezt ajánlanám.

..Ha megteheti.Mert ugye ezek lehet többe kerülnek majd,mint az xy mass protein,amiben van 20%fehérje,és 80% cukor.

2020. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!