Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemrég kezdtem el testépítésse...

Nemrég kezdtem el testépítéssel foglalkozni, s szükségem lenne jó minőségű fehérjére, tápkiegészítőre! Vki nem tud vmi boltot Debrecenben, ahol jó áron hozzájuk tudnék jutni?

Figyelt kérdés
(Scitec és BioTEch nem érdekel, azokról csak rosszat hallottam!)

2016. máj. 2. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Minél előbb rájössz a nagy titokra, hogy a fehérjekiegészítőkre szánt pénzt rendes ételre kell költeni, annál hamarabb lesz látványos fizikumod.


és elnézést hogy nem a tényleges kérdésedre válaszoltam.

2016. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amíg nincs normális kajád, ne vegyél fehérjét. A Sárga Kapszula c. könyvet töltsd le, olvasd el.
2016. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon a 2 piacvezetőről csak rosszat hallottál...

Inkább válogasd meg azokat az embereket, akikre hallgatsz, hidd el, jobban jársz.

Az egyetlen rossz, ami elmondható rólunk, hogy a termékeik zöme drága és inkább csak akcióban érdemes náluk vásárolni.

2016. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Normálisan étkezem, de szeretném kiegészíteni az étrendem + fehérjével, mivel csak 2-3 étkezésre van időm a munkám mellett. Ismerőseim javasolták az amerikai gyártók termékeit, mivel ők sem értek el látványos változást a hazai piacvezetők termékeivel...
2016. máj. 2. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értek el vele látványos fejlődést?:DDD miért az amerikaival meg igen?:D ember ez is csak egy élelmiszer, csak instant formátumban. Ez önmagában semmilyen fejlődést nem fog produkálni. Jó fogyatékos ismerőseid vannak.
2016. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez baromság, az ismerőseid idióták. Ugyanaz a tejsavó az alapanyaga kb. az összes gyártó fehérjéjének.
2016. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kovaking válasza:
0%
En most hallottam az egyik teremben, hogy nagyon dicsertek egy boltot, most nyilt a Széchenyi utcan, ahol kimondottan AMERIKAI ÉS EURÓPAI GYÁRTÓK termékeit árusítják! Én is már rendeltem tőlük, csak ajánlani tudom: proprotein.hu
2016. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ebbe mi az újdonság eddig is lehetett kapni amerikai fehérjét itthon. De nehogymár valaki azt képzelje jobban fog fejlődni, haa turmixába pl. nem biotech-et rak 30g-ot hanem Weidert. Most csak mondtam valamit, tökmindegy.
2016. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de ha a turmix helyett mondjuk megeszik egy lazac derekat akkor lényegesen jobban fog fejlődni, az egészen biztos.
2016. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a szilárd kaja a legjobb opció de jól tud jönni egy-két fullos turmix is csak helyén kell kezelni a dolgokat.
2016. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!