Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyre nagydarababbnak érzem...

Egyre nagydarababbnak érzem magam nőként, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az edzőm folyamatosan dicsérget, hogy milyen szép izmos vagyok, már látszik hogy van bicepszem, a lábamon az izmok, egyszóval szépen alakulok. Viszont ez áltam meg is vastagodtam. Régen nem értek például össze a combjaim sose, a karomon is feszülnek a ruhák. Nem tudom örülnöm kellene e annak, hogy izmosabb lettem,persze valamikor tetszik, de félek, hogy így nagydarabbá válok (főképp a férfiak szemében), mivel eleve magas is vagyok.

2020. jún. 26. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csökkents az edzés intenzitásán és a súlyokon amit használsz
2020. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kép alapján nehéz mondani valamit. Én is néha nagydarabnak érzem magam, mégis eltörpülök Jay Cutler mellett.
2020. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellette azért én is eltörpülök:D
2020. jún. 26. 11:10
 4/11 anonim ***** válasza:
képed van?
2020. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem csúnya,ha egy nőnek férfiasan izmos teste van. Totál nőietlen. Szerintem akkor inkább már legyen valaki kicsit husi, vagy "pálcikavékony" (most nem tudtam máshogy kifejezni), minthogy olyan brutál izmos, és nőietlen legyen. Még pasiban is van az az "izommennyiség", ami már sok, nőben is van. Szerintem amikor már elveszti a nőiességét, az sok. Tehát okés, ha valakinek nőként sportos kinézete van; de ne ilyen "izomhurkákból" álljon az egész teste. Számomra az csúnya, és természetellenes, és nem szép tehát. Nem akarok senkit se megbántani, csak leírtam. Nő vagyok egyébként. (Azért írom ide, hogy látszódjon, hogy ezt nem férfi írta.)
2020. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*szóval az már túlzás, ha csak izmokból áll, és elveszik benne a nőies alkat.
2020. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tulzol.
2020. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és milyen magas? Csak hogy nagyjából viszonyítani tudjak. Jelenleg 164 centihez vagyok 67 kiló, és én kimondottan élvezem, hogy végre úgy feszülnek azok a nadrágok, pólók, ahogy kellenek.
2020. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mar elore latom, h ezert lepontoznak, de ha kuldesz egy kepet ruhaban, nyilvan arc nelkul, en megmondkm oszinten, h mit gondolok ferfikent.
2020. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilvan pm ben.
2020. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!