Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ízesítetlen fehérjének...

Az ízesítetlen fehérjének SEMMILYEN íze sincs?

Figyelt kérdés
Tehát ha vízbe beleteszem vagy ha úgy tartja kedvem akkor tejbe, akkor lényegében olyan lenne mintha vizet innék, vagy tejet?

2020. júl. 1. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Van íze.
2020. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tejpor ize van.
2020. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 clint ***** válasza:
Van utóíze, szerintem ha az izesített nem megy, az ízesítetlen még inkább nem fog... :/ milyen tipusu proteint vettél amit nem tudsz fogyasztani??
2020. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
magyarországról kb mindent kipróbáltam, biotech, sctitec, myproteic, gym beam, mindegyiknek mű íze volt.
2020. júl. 1. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan az íze, mint a dobozos tejnek, amit régen kaptunk az általános iskolában a reggeli kifli mellé
2020. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egy másik kérdésre válaszoltam, de ide is pont jó:


Na én akármilyen ízűt vehetek, mindet undorítóan rossznak tartom.


Az a jellegzetes fehérje íz az nagyon nem gyere be. Na ez a natúron is érződik. Akármibe kevered (tej/víz/mennyei mannalé) érezni fogod az ízét.


Ha te is ilyen vagy, akkor a világ legistenibb fehérjéjét is megveheted, neked akkor sem lesz finom.


Ilyenkor más megoldás nincs, nyelni kell mint kacsa a nokedlit :)

2020. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fa_ember16 ***** válasza:
nekem a biotech usa-től az epres ízű nagyon ízlik. Persze mű íze van,de ha raksz bele 1 vagy 2 darab epret már sokkal jobb az íze.van amikor egy pici gyümölcsöt bele kell rakni hogy igazi íze legyen.
2020. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!