Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ízű az ízesítetlen...

Milyen ízű az ízesítetlen fehérje? Myproteinnek van most 5 kg 16 ezerért, ki akarom próbálni. Megéri az árát? Mégis mihez hasonlít az íze?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani milyen ízű, viszont a 20%-os kuponkóddal most 14.700ft az ízesített.
2016. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én csak bcaa-t ittam ami izesitetlen volt, egyszer haveréból

nem tudom mihez hasonlitani de arra tippelek ilyen lehet ha lekapirgálod a vakolatot és összeturmixolod vizzel emg mosóporral, szerintem a fehérje is ilyesmi lehet

vegyél mhn-t 10ezer 3kg, ugyanolyna jó összetételben és finom is(szerintem)

2016. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan íze van, mintha tejeg felhigítanál vízzel. Szerintem abszolút vállalható, sőt, nekem egy kicsit be is jön az íze. Szóval nyugi, nem ihatatlan és nincs rossz íze.
2016. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy viszonylag semleges íze legyen, mert ezektől a csoki-vanilia-eper stb ízektől már becsömörlöttem.
2016. nov. 25. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
En csak naturt "izesitetlent" iszom. Kicsit ilyen tejszines ize van. Teljesen jo. En neha kakaoval szoktam feldoni. Szerintem varj meg. 16 ert draga. Szoktak jobb akciok lenni. En 13-14 ert veszem az 5 kilost.
2016. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!