Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vidéki konditermek légköre...

Vidéki konditermek légköre tényleg sokkal normálisabb, mint a Pestieké?

Figyelt kérdés
Pesti termeket nem kell bemutatni senkinek, tapló, beképzelt emberek járnak javarészt. Egyik jó barátom éveket járt pestre terembe, de leköltözött falura, és bejár egy közeli város termébe, és mondta, hogy ég és föld a különbség. Oké, nincsenek hoist gépek, meg 3 milliós futópadok, meg finn szauna és jakuzzi.

2020. júl. 5. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéki kisvárosban élek, nálunk van több konditerem is. Én utálom. Próbaképpen voltam, az én igényeimet teljességgel ki is elégítenék az elérhető szolgáltatások, sokkal kényelmesebb is lenne helyben stb., de egyszerűen nem bírom elviselni, ami ott megy. Mindenki ismer mindenkit, kb. ugyanazok az emberek járnak, rengeteg a kocsit/ruhát-cipőt/magát stb. mutogató ember, aki csak azért jár, hogy tudjon valakinek villogni és megy a pletyka, kibeszélés ezerrel. Egy nagyobb városba járok (bár ez sem Budapest) csoportos edzésekre, mert ott ezerszer jobban érzem magam. Senki nem foglalkozik senkivel, nem bámulnak stb., de mégis segítőkészek, barátságosak és rendesek az emberek.
2020. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szabad tudni melyik megye?
2020. júl. 5. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez csak egy troll kérdés :D
2020. júl. 5. 14:07
 5/7 MadSeal ***** válasza:
100%

Én eddig csak egyszer edzettem Pesten, a Lantos Johnny termében, de ugyan úgy le lehetett edzeni, mint itthon a 10 ezres városban. Persze ahogy mondták, nálunk mindenki ismer mindenkit, kb. csak az 1/5-e cserélődik. Régen persze itt is más volt, arányban több volt a cserélődő kezdő, mint a keménymag.

Viszont ahogy a pesti teremben láttam, nem nagyon ismerték ott az emberek egymást, max 2-3 ember köszönt egymásnak. Nálunk mindig ha jön valaki, előbb végig szeruszol mindenkivel, majd edzés végén elköszön, további jó edzést kíván stb.

Szerintem mind2nek meg van az előnye-hátránya. Pesten picivel könnyebb az edzésre koncentrálni, meg elvegyülni, mint írtad jobb a felszereltség is, nálunk meg edzőtárs sem kell motiváció terén, mert lényegében az egész terem az ember edzőtársa. Na meg az ember ismeri a rendőrök nagyját, ami néha szintén kisebb előny, még akkor is, ha nem kihágásról van szó, hanem el kell intízni valami pírokat.

Pincetermeknél ez meg méginkább érvényes, ott olyan, mintha az ember kimenne a haverokkal egy sörre, dumálni meg minden, csak sörözés helyett edzenek.

2020. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
100%
Nem igaz. A kis termek Budapesten is haveribbak. A nagy termekben meg a vidéki nagyvárosokban is ott vannak a sz×rarcok.
2020. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kisebb terem bp-en is nagyon jó. Tiszta baráti a társaság. Persze van egy két tahó, vagy beképzelt, de max. csak arrébb küldenek, hogy ne kelljen 2 percet várniuk.
2021. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!