Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kollégák! Ti hogy...

Testépítő kollégák! Ti hogy dolgoztátok fel hogy idén elmaradnak a fesztiválok?

Figyelt kérdés

Az ember egész évben erre készül, ezért edz, jönnek a fesztiválok, lehet csajozni, mutogatni a fizikumot.


Erre egyik napról a másikra vége...felháborító. Idegörlő ez a bizonytalanság, sokak szerint jövőre se lesznek fesztiválok.


Én megmondom őszintén pszichológus hölgy testi-lelki segítségét kértem a történtek feldolgozásához.


2020. júl. 24. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Eleg bena trollkodas ez.

Nem csak ezert edz mindenki. Aki meg igen azok 90% amugy sem edz tul.sokat inkabb kox.


Pszichologus holgytol inkabb a kissebsegi komplexusod feltarasat vard, hogy miert vagy ennyire frusztralt attol, hogy masok jobban neznek ki nalad, hogy ilyen dolgokkal sarozod be oket, ahelyett, hogy tennél valamit a helyzeted javitasan.

2020. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Nem vagyok testépítő, de szerintem a legtöbbjüket jobban zavarta az elmaradt versenyszezon, hiszen sok energiát tettek a felkészülésbe. A strandok egyébként nyitva vannak, ha nagyon mutogatni szeretnéd magad.
2020. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tudnám hogy provokatív kamu akkor azt mondanám mennyire tipikus gyúrós seqqfej duma ez. Mutogatni a formát. 😂
2020. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj strandra mutogatni magad.
2020. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem is teljesen letört, céltalanná tett, hogy hiába dolgoztam hónapokon a Sound body-ért... abban bízom, hogy télre már vége ennek a hülyeségnek, és akkor irány Dél-Afrika! Ott isteni beachek vannak és a lányok... külön kategória.
2020. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki legalább kimarad egy nagyobb kox kúra
2020. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Először is trollkodj a haverjaiddal, de ne itt. Gondolom már ők sem kíváncsiak a szétkoxolt baromságaidra.


Továbbá ha valaki tényleg komolyan csinálja, akkor nem az alkohol lesz neki a legfontosabb, mert tisztában van a fehérjeszintézissel és az egyéb ehhez a dologhoz tartozó fogalommal.


Ez a fajta időtöltésed amit itt ebben a kategóriában csinálsz meglehetősen szánalmas.

2020. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Kiscsíra vagy. Egy férfinak nem kell a program, hogy becsajozzon.
2020. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!