Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein impact whey protein...

Myprotein impact whey protein ízek?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb íz?
2020. júl. 26. 21:39
 1/4 anonim válasza:
csoki
2020. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Chocolate ízben mennyei, de a rocky road, sima vanilia és fahéjas csiga ízek is bejöttek nekem nagyon
2020. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy igazi gyúrós nem foglalkozik a protein ízével, nincs olyan, hogy ez finom meg az finom. Legurítod és kész!
2020. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a cookie and cream a favorit. Számomra jobban hajaz egy vaníliás piskóta félére, mint mondjuk az oreora az íze, de ezt leszámítva nagyon finom.

A gyümölcsösek közül az eperkrém és az áfonyás sajttorta is bejött. Igazából egyik se volt rossz, amit ittam, pedig vagy 15 ízt biztosan kóstoltam.

A csokis ízek nekem nem jöttek be, de csak amiatt, mert vízzel iszom és a vizes csoki íz nem valami jó.


Ha nem tudsz dönteni, rendelj egy adagos mintákat, minden ízből van szinte.

2020. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!