Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MyProtein impact whey protein...

MyProtein impact whey protein - nektek melyik íz a kedvencetek? És melyik ízlett legkevésbé?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 15:31
 1/2 anonim válasza:

Nekem a summer fruits es a strawberry cream a kedvencem.

A chocolate smooth nem jott be, van egy "savanykas" (nem tudom mihez hasonlitani) mellekize. Inni nem tudom, de pl zabkasaban lemegy, ugy nem olyan zavaro. De a fiam szereti, igaz, hogy o tejjel issza, lehet hogy ugy jobb.

A ferjem szerint a vanilia is jo (nem emlekszem h sima vanilia volt, vagy stevia vanilia), en azt meg sem kostoltam, mert alapban nem szeretem a vanilia izt.


En annyit javasolnek, hogyha eddig egyiket sem probaltad, akkor talan a hozzad legkozelebb allo es legtisztabb izt valaszd, nem feltetlenul erdemes egybol a kevert, fantaziadus izekkel probalkozni.

2017. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!