Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100mp-ig lógni húzódzkodón...

100mp-ig lógni húzódzkodón lehetséges?

Figyelt kérdés
Interneten látni sok videót,hogy 100dollárt kap,ha valakinek sikerül.Gondolom direkt úgy van kitalálva,hogy xy ezer emberből egy tudja megcsinálni.Lehet erre valahogy edzeni?
2020. aug. 7. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
az másfél per. persze hogy lehet
2020. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos mert nekem régen ment a 90
2020. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy edzel, hogy lógsz. Egyik 55kg-os gyerek a suliban 80-90mp-ig lógott simán gyakorlás nélkül, focizott. Érted egy átlag sportossbb ember megcsinál 40-80 fekvőt max egyszerre, miközben ezer felett van a világrekord. Itt ezt teljesíteni pi.csafüst, csak ne legyél nagyon zsíros, mert 40% tzs-vel tényleg bitang lehet
2020. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy rúdtól is függ, kondiban vannak eltérő húzódzkodó fajták, és a vastagabbon alig bírom megtartani magam a húzódzokodás utolsó pár ismétlésénél. Vékony rudakon lazán el tudnék lógni szerintem 100mp-ig.
2020. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja hát igen, standard 0,75"-os rúdon az igazi
2020. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor sokat edzettem marokerősségre, akkor ment a 3 perc is, felső teljes fogással. Egy kézzel pedig ugyanezzel a fogással egy percig, szóval annyira nem nagy cucc az.


De amire szerintem te gondolsz azok csalások. Láttam egy videót ahol egy prágai péniszhuszár állított fel egy ilyen húzódzkodót és amikor bemutatta rajta a függeszkedést akkor a rúd stabil volt, de amikor az áldozatok próbáltak függeszkedni akkor a rúd már forgott, így persze, hogy nem bírták tartani magukat.

2020. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magnéziás kézzel, recézett rúdon nekem is megy.

Az ilyen pénzes kihívásokban viszont sima felületű, vastag és forgó (nem rögzített hanem van forgáspontja) rudat tesznek oda, amin gyakorlatilag lehetetlen másfél percig tartani magad. Olimpikon tornászoknak, top1% streetworkoutosoknak és falmászóknak menne.

2020. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!