Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rossz testtartás, milyen...

Rossz testtartás, milyen gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretném előbb a testtartásom rendbe tenni, mielőtt súlyzós gyakorlatokat végeznék. Megnéztem pár videót athlean x től is, de nem tudom, hogy nálam konkrétan milyen gyakorlatok kellenének. Igazából egy autóbaleset óta vannak hátfájásaim, a hátam közepe felé (talán latissimus dorsi, erector spinae képeket nézve). Szal nem tudom, hogy nyújtani vagy erősíteni kéne...Tudtok valami gyakorlatolat amivel nem rontaok a helyzeten? Vagy forduljak fizioterapeutához?

2020. aug. 9. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintem a képről a hollow back vagyok.

2020. aug. 9. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Dokival nézesd meg, ha azt mondja mehet az edzés akkor a hát erősítése segíthet de csodát ne várj attól se
2020. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valami szakembert keres ne itt kérdezősködj
2020. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gerinc epseget azert eloszor megnezetnem egy magandokival, hogy porckorongok serultek e stb, igy mi foleg egy ekkora leirasbol nem tudunk segiteni.
2020. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!