Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy egyszer...

Lehetséges, hogy egyszer fitness modell lehessek?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el a cardiot mert észre vettem, hogy igenes elkell kezdenem végre sportolni! 17 éves vagyok most ! Kiskoromban is és most is az az álmom, hogy fitness modell lehessek és minden fitness modell versenyeken ott voltam és csodáltam őket mekkora kitartás van bennük ! Szeretném én is motiválni az embereket! Nekem ez az álmom!! Tudom, hogy több év kell ehhez és nem pár hónap de valakinek van ebben tapasztalata, hogy lehet belőlem fitness modell ha kitartó vagyok?

Étrendet betartom!

Ahogy sikerült lefogyni elkezdem a súlyzos edzést és már nagyon várom!

Akinek van jó tanácsa nagyon örülnék neki!



2020. aug. 12. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress először is egy edzőt.
2020. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Van edzőm és segít! Csak igazából inkább tapasztalatoknak és ötleteknek örülnek!
2020. aug. 12. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezen te még ne is gondolkozz. Nem is vegzel súlyzós edzést, anélkül elég nehéz...
2020. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom de benne volt a kérdésembe, hogy tudom nagyon sok idő és lehet sőt biztos több év! Én csak leirtam az álmom! És majd lesz súlyzós edzés is ( kb 3-4 hét múlva kezdtem el de előtte még cardio) de addig csak jó tanácsokat szeretnék kérni akinek esetleg van tapasztalata!
2020. aug. 12. 13:52
 5/11 MadSeal ***** válasza:
81%

Kis célokat tűzz ki, hétről hétre, edzésről edzésre. Ez a modellség inkább csak egy irány legyen. Addig hosszú út vár rád, ez olyasmi, mintha Pestről el akarnál menni Moszkvába autoval. Tudod merre tartasz, de ha mindig csak Moszkva felé nézel, ami nagyon messze, akkor még Pestről sem jutsz ki, s feladod az utat. Fontosabb az, hogy tudd, mikor kell lefordulni, néha tankolni is kell stb.

Ilyen kisebb célok a sportban pedig pl minden héten sikerüljön egy picit nagyobb táv, egy picit gyorsabb tempo, 1 ismétléssel több, fél-1 kg fogyás stb.

2020. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Igen nekem is most az első cél a fogyás! Vannak még kisebb céljaim is hogy minnél több ideig fussak vagy növeljem a tempót a futógépen stb.. tudom hogy nagyon sok idő és köszönöm a tanácsot!
2020. aug. 12. 14:38
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Persze, nézd meg Alexandra/er Soós képeit😬😬ő is elérte amit akart😹
2020. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Alexander 😹😹😹
2020. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még akár pasi is lehet belőled😁
2020. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon hasznos info!!!!! 😂😂😂😂🥺
2020. aug. 13. 11:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!