Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy nap megeszek fél kiló...

Ha egy nap megeszek fél kiló (500 gr) zabpelyhet, akkor nincs szükségem külön multivitaminra?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják a zab tele van vitaminokkal meg rostokkal.

2020. aug. 12. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem napi fél kiló zabpehely egész életemre a vécébe küldene, de nem vagyunk egyformák :DD
2020. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De.
2020. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De van szükséged külön vitaminra.

Az a tele van vitaminnal maradjunk annyiban hogy általában van benne egy nevetséges mennyiségű vitamin hogy rá tudják írni hogy van benne

2020. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 clint ***** válasza:
A multivitamin komplex, az egyes élelmiszerek bizonyos vitaminokban gazdagok, a zabpehely pl úgy tudom E vitaminban...
2020. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az amúgy rengeteg, annyit minek?
2020. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok a fél kg zabpehely. Van benne vitamin bár nem sok,rost viszont annál inkább. Amúgy ha csak egy kicsit is gondolkozol szerinted miért mondják hogy ne egyoldalúan táplálkozz, hanem minél változatosabban?
2020. aug. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyit betolsz, szeplősre fo sod a klozettet😂
2020. aug. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Változatosan táplálkozom!

Ez csak plusz. Már jóideje 4X100 gr. zabpehelylisztet tolok 4X40 gr. fehérjével.

Emellett még 4-szer eszem szilárd főtt kaját.

De megálltam a fejlődésben, ezért akarok áttérni az 500 gr-ra.

Eleinte valóban volt egy kis fosás, de már egyáltalán nincs, megszokta a szervezetem.

2020. aug. 13. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha annyit betolsz, akkor valami multivitaminos cukrosvizes infúzióra lesz szükséged, mert többet ki nem jössz a budiból. :DDDD

Viccen kívül, értelmetlen. Inkább változatosan táplálkozz.

2020. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!