Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » (Sör ) hasizomra jó az evezőgé...

(Sör ) hasizomra jó az evezőgép ? Naponta nyomnák 45 percet. Láb rendben,bicepsz oké.

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
nem
2020. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Az evezőgép az kardió, ami jó a plusz kilók ellen, azonban a hasról a zsírt nem tudod csak ezzel levinni. Megfelelő táplálkozás, teljes testedzés, hasizom edzés is, és kardió.
2020. aug. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,bár nem akarok 25-s BMI lenni.Elég ,ha a sörizom lemegy. Bár bort iszom.
2020. aug. 15. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most le akarod adni vagy nem? Úgy látszik hogyha megkapod a választ, hogyan kellene ledolgozni, akkor azt nem akarod, de a piáról sem tudsz lemondani. Ha nem teszel érte nem fog lejjebb menni. Akkor idd a borod, bár valahol aggasztó hogy akkora mennyiséget iszol belőle ami már súlyban is rendesen meglátszódik.
2020. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gaygym ***** válasza:
100%
Alkohol vagy laposabb has? Te döntesz.
2020. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg azt hiszed hogy a sörtől lett sörhasad? Elmondom hogy nem. A rossz táplálkozásodtól, és hiába iszol helyette bort, nem érsz el vele semmit. Sajnos vagy nem sajnos tenni kell ha valamit el akarsz érni. Mozogni jó, csak meg kell szeretni, ami nekem anno 3 hónapba telt.
2020. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,zöld, Annyi az előéletemről,hogy anno heti 7 labdarúgó edzés,zirka 77 km. Nagyrésze sprint.
2020. aug. 16. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előéletet azért nem szoktam figyelembe venni, mert lehettem 10 éven keresztül élsportoló, hogyha mondjuk 5 éve nem figyelek a táplálkozásra, iszok, esetleg néha cigi és most van rajtam 20 kg plusz súly.
2020. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!