Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Komolyan kérdezem! Miért éri...

Komolyan kérdezem! Miért éri meg sokaknak a versenyzés a fitnesziparban?

Figyelt kérdés
Fiatal egyetemista vagyok, eszem ágában sincs versenyezni a fitnesziparban. Mielőtt jönne az irigyezés. Tökre máshol akarok én lenni, mint a színpad, csak leírtam, hogy tudjátok. Van ismerősöm, akinek van egy rendes diplomás munkája, ami sok versenyzőre nem igaz. Bekokszolt, szétment a kapcsolata, hogy versenyezhessen, és nem ért el semmi komoly helyezést. Persze lehet mondani, hogy kockázat, mert nem biztos a győzelem. Igen, viszont konkrétan ha valaki nyer, sem lesz tőle olyan gazdag és híres, amiért megéri ennyit kokszolni. Én értem a sport szeretetét, viszont ahogy elnézem, nem ad annyit a testépítő versenyzés, mint amit elvesz. Finom ételek, italok, kokszolni kell, napod ebből áll csak. Van olyan akinek gyereke se lehet már, ő kokszol és versenyez, csak ez számít. Szerintem hülyeség ez? Hobbisportolók egészségesek, szépek, a versenyzők szerintem nem szépek és nem is egészségesek, ráadásul nem kapnak érte annyi pénzt, ami fedezné a sok koksz kárát. Miért éri meg? A sportszeretet, inkább mánia szerintem és káros! A kérdés az nem provokáció! Érdekel, hogy más is így látja e.

2020. aug. 14. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha kevernéd a fitnesst a testépítéssel. Szerintem nem ugyanaz.
2020. aug. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magára a versenyzésre gondoltam. Lehet fizik, testépítés, akár bikini modell lányok. Nem vagyok annyira otthon, hogy melyiket minek hívjam sajna ezért ráhúzom a fitneszversenyzést mindre.
2020. aug. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!