Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold Schwarzenegger hogyhogy...

Arnold Schwarzenegger hogyhogy nem nézett nézett ki olyan brutálisan mint a mai mr. Olympiák?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy szar alakja volt, szerintem neki volt a legjobb formája valaha, csak ha cuccolt, hogy nem lett olyan nagy mint mondjuk Ronnie Coleman? Úgy is fel lehetne tenni a kérdést hogy a mai testépítők miért néznek ki úgy ahogy, amikor arnold korába is volt cucc. Meg amúgy nem értem miért ez a forma lett a standard a mr. olympián. Van olyan ember akinek ez tetszik? Annyi kémia van ezekben az emberkben, hogy valami brutális, ha 1mg-mal elszámolnak valamit, meg van a baj. Arnold cuccolt, semmi kétség, csupán orvosi felügyelet mellett, és mr. olympia is volt, mégis a formára mindenki ámulattal tekint, nem pedig undorodva, mint a mostaniakra.

2019. dec. 1. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ez volt a cél, kevesebb táplálék bevitel,illetve kevesebb "kemikália"
2019. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még növi akkor meg inzulint sem használtak.
2019. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma már sokkal fejlettebb az orvostudomány meg a gyógyszeripar. Sajnos vagy nem, a legmagasabb szinten már ez számít, na meg persze hogy ezeknek a szereknek köszönhetően bődületes mennyiségű tápanyagot tudnak bevinni
2019. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak tesztoszteronszármazékokat használtak, növit meg inzulint, egyéb akár kísérleti gyógyszereket nemigen.
2019. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1993 Flex Wheeler Arnold Classicon hozott formajanal szerintem nincs esztetikusabb , ha keppel kellene illusztralni egy enciklopediaban a testepitest , oda Flex Wheelert tennem.
2019. dec. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók jól leírták az okokat. Annyit tennék még hozzá, hogy maga Arnold mondta, hogy ha nem fejlődött valamelyik izomcsoportja megfelelően, nem azon gondolkozott hogy hányféle anyagot toljon még, meg mennyivel növelje az aktuális adagokat, hanem azon, hogy hogyan tehetné még hatékonyabbá, keményebbé az edzéseit! És nyilván ha csak az edzést variálod adott cuccolás mellett, akkor a fejlődés is erősen limitálva van.


Magyarul aki nem tol annyiféle cuccot és olyan mennyiségben mint a Mr.O szintű versenyzők, sosem fog úgy kinézni mint ők...

2019. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem volt novi,meg inzulin se..mondjuk az inzulin majdnem.olyan mint a novi es olcsobb is..egyik spanom nyomja brutal
2019. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!