Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten melyik női edzőterm...

Budapesten melyik női edzőtermet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Edzeni szeretnék szeptembertől, formásodni az egyetem mellett, de ahol férfiak is lennének, oda nem szívesen mennék. Nem vagyok budapesti, ezért nem tudom, hogy hol találhatóak a legjobb árak, edzők.

Félek, hogy sokan bámulnának/ismerkedni szeretnének úgy, hogy én csak az edzés miatt mennék a terembe, emiatt gondoltam, hogy kipróbálnék egy női termet kezdésnek.



2020. aug. 16. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Edzeni járnak az emberek a terembe. Nem átlagos picsákat bámulni
2020. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló.

Sok ismerősöm emiatt nem mer edzeni menni terembe, inkább csak otthon csinálgatja, nem csak én vagyok ezzel így. Félünk attól, ha néznek bennünket, nem szeretjük. Bizonyára ezért találták ki a női edzőtermeket, valamint a túlsúlyosak miatt is (? Azt nem tudom.)

Nem ismerem a bp-i termeket, ezért kértem segítséget.

Várom azért, ha kapok kedvesebb segítséget.

2020. aug. 16. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Kedvesebb segítség:

Attól, hogy félsz valamitől az nem biztos hogy úgy van. Sőt, általában nincs úgy, mert attól félsz, amiben nem vagy tapasztalt. Emellett ne hidd azt, hogy a terembe, csak 130 kilós vadállatok vannak, mindenki azért megy oda, hogy sportoljon, fiatalok, idősek, vékonyak, túlsúlyosak, férfiak, nők, diplomások, szakmunkások, stb.

Ha egy normális terembe mész, ott az emberek a saját dolgukkal fognak törődni, maximum annyira jönnek oda, hogy megkérdezzék, hogy használod-e az adott eszközt.

Először nyilván furcsán fogod magad érezni, mert új neked a hely, de hidd el, néhány alkalom után megszokod. Elég régóta edzek, de én is idegenül érzem magam új teremben.

Női terembe azért nem ajánlom, hogy menj, mert akik ezeket rendezik be, azt hiszik, hogy a nőknek nincs olyan dolgokra szüksége, mint guggolóálvány, felhúzóplatform, stb. Tehát hiányos lesz a terem.

2020. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Én mindig jól megvizslatom a gádzsikat! Azok akik jó minőséget képviselnek általában ajánlatos teszek.
2020. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Találtál már megfelelő termet?

2020. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!