Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Greg Doucette vélemény?

Greg Doucette vélemény?

Figyelt kérdés
Minden johet amit gondoltok rola, mennyire tartjátok hiteles forrásnak a videóit, miben értetek vele egyet, miben nem? Van valaki aki megvette a recept könyvét? Tapasztalatok?

2020. aug. 16. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiteles. Néha enyhén túloz, de csak vicces próbál lenni. Plusz a téma választásokon látszik, hogy a nézettségre hajt, de attól még meg nézek időnként 1 videót tőle.


Őszintén gondolkoztam a recept könyvön, de nekem most 30 ezer forintot nem ér meg.

2020. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Cookbookja fent van redditen ingyen. Szerintem a leghitelesebb forma fitness kategóriában ytn. Natty or not videóit nem nézve. Azt azért csinálja mert az idióta embereket érdekli ebből van a pénze. A többi videóit érdemes nézni. Elég veterán a pali 50+ profi verseny 20+ naturál stb.
2020. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# Ha online fent van tudsz linket küldeni?


Redditen ahogy látom már törölték azokat a posztokat.

2020. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] Tessék. :)
2020. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi
2020. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy láttam, hogy a régebbi videóban nem csinálta ezt a vinnyogást, ami amúgy rohadt idegesítő. Aki jobban ismeri elmagyarázná, hogy ez miért jó? Ez valami védjegye vagy mi?
2020. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!