Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnatok küldeni egy linket...

Tudnatok küldeni egy linket ahol le van irva a konditermi gépeket hogy kell használni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire rákeresel youtubeon, hogy how to use gym equipment, biztos megválaszolják neked, hol van leírva. Egyébként konkrét típus használati útmutatójára kell keresned, és ha szerencséd van, találsz is.
2020. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg féle gép van
2020. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg gép van, és a termékben a legtöbb gépen van leírás és/vagy ábra hogy mire hogyan kell használni.


Vagy ki lehet logikázni ha ránézel.



Vagy megkérdezhetsz valakit a teremben, nem fogják leharapni a fejed miatta. Nemrég voltam én is a szokásostermen kívül egy másikban. Néztem néztem az egyik gépet és lövésem sem volt hogy kell az ülésmagasságot állítani, megkérdeztem egy közelben lévő srácot, megmutatta semmi gáz nem volt benne

2020. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A konditermekben nem azért van a személyzet, hogy a port fogják.


Plusz a gépeken is sokott lenni ábra, néha leírás is.

2020. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!