Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a tudományos magyarázat...

Mi a tudományos magyarázat arra, hogy az egyik barátnőm alacsonyabb nálam és több kilós, mint én, én meg mégis többnek mutatok?

Figyelt kérdés
Jelzem vékony alkatokról van szó, ahol 4-5 kg + - nem száll el. Egyébként fél éve járok edzőterembe.
2020. aug. 21. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Televerte valaki, és a kis élősködő már növekszik benne
2020. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyha nem tudsz egy ésszerű választ adni akkor miért töltöd ilyenekkel az idődet? Nekem hogyha nem tetszik egy kérdés tovább görgetek (normális emberek ezt teszik), nem pedig ilyen szavakat használok, mert éppen jólesik.
2020. aug. 21. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocs nem te voltál a tettes? Komoly válasz volt
2020. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy több rajta az izom, mint rajtad. 1 kg zsírnak több hely kell, mint 1 kg izomnak. Ezért van gyakran, hogy valaki elkezd edzeni rendesen, látványra fogy egy kicsit, de a mérleg többet mutat, mint korábban, mert felszedett valamennyi izmot.
2020. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MadSeal ***** válasza:
71%
Lehet a különbség a hátán, lábain, hátsóján vagy a mellén, és ezért alkatra véknyabb. Na meg mint mondták, az izom is számít, de az minimális, 1-2 kgos különbség lehet, pláne hogy alacsonyabb.
2020. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve két egyforma méretű átlag embernél a csontsűrűség, vastagság stb, akár 4 kg -+-t is jelenthet.
2020. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!