Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női szemmel cicanadrág férfiak...

Női szemmel cicanadrág férfiakon milyen?

Figyelt kérdés

Bicajosokon vagy futókon, terepfutókon érthető mert ott funkcionális, amellett hogy nem akad bele semmibe vagy jól elvezeti az izzadtságot van amelyik kompressziós és a teljesítményt is tudja fokozni mert levesz terhelést az inakról, izmokról.


Edzőteremben is ez a funkciója? Mondjuk láb edzéskor?


Páran kiröhögik az olyan pasikat akik konditeremben ilyen feszülős nadrágot vesznek mint a lányok.



2020. aug. 21. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa módon nekem bejön a jó/ jobb palikon.
2020. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem tetszik. A múltkor láttam egy futó palit ilyen hosszú testhez simuló futónadrágban. Nagyon beindította a fantáziàm
2020. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon gyakran hordok ilyen testhez simulós "leggings vagy cicanadrágot" de csak pusztán mert nekem nagyon kényelmes, nem akad bele semmibe, nem gyürődik rajtam, alváshoz kifejezetten szeretem, meg más ilyen testhez simulós ruhát is hordok, de utcán nem, csak a odahaza, a feleségemet nem zavarja neki tetszik is.
2020. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kidomborodik.... Miért a lányoknál nem domborodik ki ? Vagy az le van szarva, nekik mindent lehet ? Ha a nők leszarják akkor a férfiak is teljesen nyugodtan viseljék csak. Majd ha egyszer talán lesz férfi-női egyenlőség, akkor ez nem lesz kérdés.
2020. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Futáshoz viselem. Nagyon kényelmes
2021. aug. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!