Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Használ valaki leg magic-et...

Használ valaki leg magic-et és ha igen kinek milyen tapasztalata van vele?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig is gondok voltak a combjaimmal, vastagnak találtam őket. :( Nem segített se a fogyás (mindenhonnan máshonnan több ment le, innen a legkevesebb, a többi részemhez képest akkor is vastagabb volt lábam), se a sport. Próbáltam futást, guggolást, kitörést, az sem segített. Ugyebár hogy helyi fogyás, olyan nincsen.


Nézem, vannak pasik akiknek ugyan vékony a lába, de sporttal olyan szépen tudják formázni, izmossá, feszessé tenni. Hiába, legtöbbjük nem lábra vagy fenékre hízik mint a nők többsége, hanem hasra.


Én mindenhova hízok ha felszedek, ha fogyok mindenhonnan fogyok, de a combom valahogy mindig vastagabb volt a többi részemhez képest.


Kaptam ajándékba ezt a leg magic-et, elkezdtem használni. Napi 5 percet használtam, azt éreztem egészen megdolgoztatja a combom, kicsit izomlázam is lett tőle, de mintha még vastagabb lenne. :O Netán "bedurrant"?


Én nem vastagabb vagy izmosabb lábakat akartam, hanem vékonyabbat.


Sajna én nem vagyok olyan szerencsés mint anyukám, aki vékonyabb, a lábai is vékonyabbak mint nekem, sajna nekem a csontozatom is erősebb. :( De szeretnék vékonyabb lenni és vékonyabb csontozatú....


De jó annak akinek vékonyabb a lába, izommal formásabbá tudja tenni, nekem akinek vastag sehogy se akar lemenni vagy nem sok.


Más is tapasztalt ilyet, hogy a leg magic-től nem vékonyabb, hanem izmosabb, vastagabb lett? Vagy valamit rosszul csináltam?


Ez a leg magic ha valakinek névről nem rémlik:


[link]


27/N



2020. aug. 28. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy celzott fogyas. Ha egyebkent vekony vagy es vastag combajid vannak, azzal nem tudsz mit kezdeni, ilyen a testfelepitesed. Bar ferfi vagyok, van itthon egy ilyen leg magic cucc es probaltam mar. Megmondom oszinten, ezzel sok valtozast nem fogsz tudni elerni semmilyen ertelemben. Tehat ha az lenne a cel, hogy izmosabb, formasabb combjaid legyenek, meg akkor sem igazan mondhato hasznosnak. Aki nem sportol vagy mar idosebb, annak jo lehet egy kis otthoni mozgasnak, de masra nem igazan jo.
2020. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!