Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy szénhidrátot KELL enni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben jóformán nem eszek szénhidrátot, csak annyit amennyi zöldségekben, meg egy-egy gyümölcsben van.


Jobban érzem magam mint valaha, szálkásodtam még pedig előtte se voltam rossz formában. Energikus vagyok, könnyűnek érzem magam.


Már csak azért sem értem mivel a szénhidrát nem esszenciális tápanyag.



2020. szept. 2. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na most lebuktal, nem arrol a felhasznalodrol irtal, amirol a kerdest tetted fel :D szerencsetlen szuzkocka
2020. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hahahaha
2020. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg konditermet is csak az utcáról látott
2020. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Te valószínűleg csak úgy, mert az ilyeneket mint te, nem eresztik be.
2020. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A gluconeogenezis miatt a szèmhidrát tènyleg nem kène, hogy esszenciális tápanyeg legyen, mivel a szervezet elő tudja állìtani, ha nagyon muszály.

Ennek ellenère a CH-t nem kell teljesen kiiktatni az ètrendedből, mert ez abszolút nem fenntartható hosszú távon . Ne mondja nekem senki, hogy tud csak zöldsègeken ès gyümölcsökön èllni, anèlkül, hogy valaha is megenne egy tányèr teljes kiörlèsű tèsztát vagy pár szelet rozskenyeret. Azèrt èrzed jobban magad, mert nem fogyasztassz hozzáadott cukrot. Elèg ha az èdes èlelmiszereket limitálod, általában azokat az èlelmiszereket válasszd, amelyek hozzáadott cukor tartalma 15% alatt van, de nyuogodtan ehetsz heti 1-2 alkalommal tèsztát vagy nèhány szendvicset.

2020. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!