Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ilyen sok tudatlan,...

Miért van ilyen sok tudatlan, amatőr itt ebben a testépítés kategóriában?

Figyelt kérdés

Kicsit figyelemfelkeltőre sikeredett a kérdés igen. Akinek nem inge...


Na szóval néhány kérdező elvárja, hogy komplett edzéstervet, étrendet vezessenek le neki pusztán ingyen és bérmentve. Ha valami nem tetszik még nekik áll feljebb, hogy ez így meg úgy nem jó.

Istenem... mások súlyos tízezreket fizetnek ezért egy személyi edzőnek erre itt meg csak a nyafogás megy.



Nem divat már utána járni a dolgoknak? Kicsit olvasgatni az adott témában?


A neten szinte bármi fellelhető és ha van az embernek egy kis józan itélő képessége, kiszürhetőek a kamu dolgokat.



2020. szept. 6. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak ebben a kategóriában van így. De pl van egy barátom, az edzésről, edzőkről az a véleménye, hogy bárki tud edzeni, edzéstervet írni, sőt nem is kell edzésterv, ha akar, akkor nekiáll és csinálja. Persze ő nem edz, de azt mondja azért, mert nem ér rá. Azt gondolom, hogy sok ilyen ember van, azért ilyenek itt az oldalon is.
2020. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jogos
2020. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a kérdésenek semmi köze a leíráshoz, de mindegy..



Azért kérdeznek itt, mert kezdők, fogalmuk sincs hogyan/mire keressenek rá, egyszerűen annyi féle fajta dolgot találnak. Egymásnak ellentmondó cikkek vannak, aztán szegény nem tudja mit higyjen, aztán itt köt ki. Én nem vagyok személyi edző, tudok egy-két dolgot ami nekem bevált, illetve a netről összekukázott tudásom alapján próbálok segíteni. Meg tudom érteni az álláspontod, hogy aki tényleg pénzt kérne érte, annak ez felháborító, de nézd az érme másik oldalát is, amit leírtam. Valóban elmehetne edzőhöz, csakhogy az tényleg pénzbe kerül, ezért próbálkozik itt. Egyébként edzéstervet illetve étrendet max 2-szer írtam, de csak speciális esetben, amikor nem úgy kezdődött a kérdés hogy "tudnátok írni edzéstervet és étrendet nekem köszi".



Az hogy ők vannak felháborodva olyat még nem láttam, csak azt hogy megkérdezi hogy mi lenne ha beiktatná mellé ezt vagy azt.


Amúgy anno én sem mentem edzőhöz, a neten tényleg minden fent van, csak akarni kell, de tettem már fel egy-két kérdést itt.

2020. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt lehet kérdezni, amit csak akarnak.
2020. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Talán mert ez nem egy szakmai fórum.

Régebben voltak nagyon jó válaszok, autentikus válaszolók, csak aztán megunták, illetve sajnos van olyan is, aki már nem él.

2020. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A válaszolók is hülyeségeket írnak, régi, múlt századbeli, elavult módszereket ajánlanak..
2020. szept. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha zavar ne olvasgasd
2020. szept. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te profinak érzed magad? Mesélj még
2020. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!